Tozlu.com Geç Sevkiyat...

Neslihan A. |

21.07.2016'da vermiş olduğum sipariş hala tedarik ediliyor görünüyor. Her alışverişimde aynı sorunu yaşıyorum ve bazı alışverişlerimde günler geçtikten sonra aranıyorum elimizde yok deniyor böyle bir saçmalık olamaz. Yoksa onu siteye koymayacaksın bana parasını peşin peşin ödetmeyeceksin. Sizin gibi ticareti eline yüzüne bulaştıran bir firma daha görmedim. Telefonlara bile 1 saatte cevap veriliyor. TV'lere reklam için para ödeyene kadar telefona bakacak birini ve sevkiyat elemanı bulun. Bir daha sizden alışveriş mi asla.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Sipariş Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan A.
  29 Temmuz
  12:54

  buradan ve sitenizden üst üste yapmış olduğum şikayetler üzerine teşrif edip dün tedarik ediliyoru kargoda olarak değiştirdiniz ama hala bana gelen ne mesaj ne de almış olduğum kıyafetler var. Bugün 7.iş günü daha ne kadar bekleteceksiniz çok merak ediyorum kargoda yaparak bir şey değiştiğinimi sanıyosunuz hala ürünlerimi çıkarmadınız acillllll gönderim sağlayın yoksa benim paramı iade edin acil olarak hem de sizi daha fazla bekleyemicem... ... ...

 • 27 Temmuz
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM