Tozlu.com Bilgim Dışında Siparişlerimin İptali.

Gülendam Ç. |

21 03.2016 tarihinde 58**** ve 585***** no.lu siparişlerim onaylanmasına rağmen 10 gün sonra arayıp sistemden kaynaklı sebeplerden iptal edildiğini söylüyorlar. Diğer siparişimi bekliyorum günlerdir, aradığımda onu da iptal ettiklerini öğreniyorum. Bu nasıl saçma bir sistem, çalışma şekli. Çarşaf çarşaf reklam yapacaklarına 3-5 parça alınan ürünleri tedarik etmeye çalışın. Bir daha asla alış-veriş yapmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  11:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve TOZLU.COM Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirler.

  Saygılarımızla,

  Tozlu.com

 • 08 Nisan
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 766 55 55 numaralı Tozlu.com Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir veya info@tozlu.com'a mail olarak dönüş yapabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  TOZLU.COM