08 Şubat 2018
Yorum Yap
#10110130

Tozlu Ücret İadesi Yapılamayacağı Söyleniyor!

Ürün görselden tamamen farklı geldiği için iade ettim ama para iadesi yapılamayacağı söyleniyor, hatta kargoyu tekrar geri göndereceklerini ve almam gerektiğini söylüyorlar. Zaten iade ettim, dayatmayla gönderilecek kargoyu kabul etmiyorum, para iademi istiyorum. 2 gündür arıyorlar ama çözüm yok, ısrarla iade edemeyiz diyorlar. Ayrıca asla SMS almak istemiyorum.

Özge Özge 931 Okunma

Cevaplar

  • Özge09 Şubat 2018

    Ambalajın açılmadığını biliyorsunuz defalarca belirtildi, incecik bir poşet içerisinde istediğimden farklı bir çamaşır geldi. Fotoğraftan seçip alıyoruz ama gelen ile alakası yok. Kargoyu defalarca gönderebilirsiniz kabul etmiyorum, paramın iadesini istiyorum. Dolandırıcı bir firma olmadığınızı düşündüğüm için sipariş verdim, bir daha da asla olmayacak. Müşteri memnuniyeti zaten umrunuzda değil, iademi yapın lütfen.

  • Tozlu Temsilcisi09 Şubat 2018

    merhaba sayın müşterimiz teslim almış olduğunuz siparişiniz içerisinde bulunan iç giyim ürünü ile alakalı ilgili departmanlar ve üretici firma ile yapılan görüşmeler sonucu ilgili kanun ve yönetmelikler gereği ambalajı açılmış ve tene temas edebilecek ürünlerinin hijyen ve sağlık açısından sakıncalar doğurabileceğinden kaynaklı iade değişiminin sağlanamayacağı yönünde işlemler tamamlanmıştır. ürün tekrardan kayıtlı adresinize kargo vasıtası ile teslim edilecektir ,diğer talebiniz olan sms gönderimlerinizin iptali hususunda işlemler başlatılmış olup 24 saat içerisinde sms gönderiminiz kapatılacaktır saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler