14 Mayıs
Yorum Yap
#10437380

Tozlu Kargolanmayan Ürünün Kargolandığını Söyleyerek Mağdur Etti!

Tozlu.com üzerinden 05.05.18 cuma günü bir elbise sipariş ettim cumartesi günü elbisem kargolandı ve bana gönderi kodu mesaj ile geldi. Pazartesi kargoyu teslim aldım elbise beden tablosunda yazandan daha büyük geldiği için değişim için 08.05.18 tarihinde salı günü gönderdim.


Ellerine çarşamba günü ulaştı. Müşteri hizmetlerini arayarak mezuniyetim olduğunu mümkünse aciliyet kaydı oluşturup oluşturup oluşturamayacağımızı sordum ve onlarda oluşturdular. Cumartesi ise arandığımda kargolandığını söylediler.


Siparişim ilk başta da cumartesi gönderildiğinden kendilerinin sözüne güvenerek yeni bir elbise almadım fakat ürünüm ne Sürat Kargo ne PTT Kargo ile adıma ve telefon numarama sorgulattığımda yola çıkmamış. En azından bana gönderemeyeceklerini söyleselerdi başka bir elbise bakardım. Değişim sürecinden dolayı gecikme olabileceği söyleniyor tamam ama bunu kargolandı demek yerine söyleseler..

Hilal 1.609 Okunma

Cevaplar

  • Hilal14 Mayıs

    Numaramı ben hesabıma doğru girdim ki ilk başta büyük gelen siparişim hatasız geldi. Değişim için gönderdiğim zaman sizi arayacağız denmesine rağmen aramadılar ben kendim arayarak ürünün değişim istediğim bedenini onayladım. Adresimi ve telefon numaramıda müşteri temsilcinizle teyit ettik. Sisteme girerken ya bu müşteri temsilcinizin hatası ya da kargoladık deyip oyaladığınız için bahaneniz oldu. Bugün kargoladiginiz ürün beni mağdur ettikten sonra bir onemide kalmadı. Acil kiyafet alacakların bunu göz önünde bulundurarak değişime göndermesini ve kargolandı denen ürünün mutlaka mesaj gelmediyse kargoyu arayarak kontrol etmesini tavsiye ederim. İyi günler dilerim.

  • Tozlu Temsilcisi14 Mayıs

    merhaba sayın müşterimiz siparişinizin faturası kesilmiş ancak iletişin numaranız ile alakalı yansıyan bir hata kaynaklı ve mesai saatleri dışarısında olunduğundan kaynaklı kargonuzun çıkışı 14.05.2018 tarihi itibari ile gerçekleştirilmek üzere beklemeye alınmıştır. bu gün itibari ile iletişim numaranız güncellenmiş olup kargonuz akşam saatleri itibari ile yola çıkacaktır saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler