29 Ağustos 2013 #1979935

Toyzz Shop Bozuk Ürünü Değiştirmedi!

Konya Kent Alışveriş Merkez'inden yeğenim için bir araba satın aldık. Ertesi gün düğün telaşımız vardı hiç deneme fırsatı bulamadık. 21 Ağustos çarşamba akşamı denedik ve araba çalışmadı. Mağazaya gittik mağaza müdürü olduğu söylenen ama mağaza müdürlüğüyle uzaktan yakından alakası olmayan arkadaş önce bu oyuncağın aynısı yok, değiştiremem dedi. Daha sonra lafı değiştirdi fişi yok değiştiremem dedi.


Neden oyuncağı aldığımızda deneme yapmadınız dedim, o gün çok yoğundur bu yüzden denenmemiş olabilir dedi birkaç cümle sonrasında bu fikirden de vazgeçip denemek zorunda değiliz dedi.Velhasıl ufak bir tartışmadan sonra arabayı da bıraktık çıktık, şu an araba mağazada ve param çöp oldu.

Suzan 213 Okunma

Cevaplar

  • Toyzz Shop Temsilcisi12 Eylül 2013

    Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz iade ve değişim koşulları çerçevesinde talebiniz dikkatle değerlendirilmiştir.24/04/1996 tarih 22620 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 54 seri No'lu KDV Genel Tebliği uyarınca satış fişi , faturası veya değişim kartı ibraz edilmeyen ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapamayacağımızı üzülerek bildiririz. Satın almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir sorun yaşanması olasılığına karşılık, satış belgelerinizi 30 gün süre ile muhafaza etmeniz gerektiğini önemle hatırlatırız. Bu nedenle talebinizin olumlu değerlendirilmediğini üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Toyzz Shop Müşteri Hizmetleri Tel:(216) 499 1 999 e-posta : [email protected] www.toyzzshop.com Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön