04 Nisan 2013

Toyzz Shop Personelin Ürün Hakkında Bilgisi Yok!

Birincisi burada bir personeliniz müşteri memnuniyeti sağlıyor,doğru bilgilendirme yapıyor
ve bunun sonrasında sizden bir çok ürün almaya başlıyoruz, ancak diğer taraftan bir personeliniz bu memnuniyeti hiç umursamadan hiçe sayabiliyor. İkincisi elektronik bir cihaza meslek eğitimi olmayan bir personel nasıl müdahale edebiliyor.

Sizlerden geri dönüş rica ediyorum.

Burak 438 Okunma

Cevaplar

  • Toyzz Shop Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli müşterimiz ile iletişime geçilecektir. Toyzz Shop Müşteri Hizmetleri Tel :(216) 499 1 999 E-Posta : [email protected] www.toyzzshop.com

  • Burak13 Nisan 2013

    Sayın Yetkili; 10.03.2013 tarihinde sizden 798395 numaralı fatura ile SUN - YFN - R/C ürün kodlu 99,00 TL ye 4.5 kanallı helikopter aldım. Bu ürünü almadan önce 1 adet 3.5 kanallı helikopter aldım ancak şarj olmadığını görünce ürünü aldığım Bahçeşehir Akbatı Şubenize götürdüm ve Şenol Bey in yardımlarıyla 1 er gün arayla 2 defa şarj problemi olduğu için değişiklik yapıldı. 10.03.2013 te almış olduğum 4.5 kanallı helikopterin de usp şarj kablosunda kaçak vardı ve değiştirmeyi talep ettiğimde Şenol Bey kendi helikopterinin usp şarj kablosunu verdi. İlk önce Şenol Beyin bana göstermiş olduğu ilgi, alaka ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum. 10.03.2013 te almış olduğum 4.5 kanallı helikopterim 1 hafta sonra nedenini bilmediğim nedenden ötürü üst pervanesi çalışmadı (kullanımda herhangi bir çarpma olmadı!) ve tekrar Akbatı Şubenize götürdüm. Şube sorumlusu olduğunu söyleyen bayana durumu izah ettim, kendisi de helikopterin garantisi olmadığını, helikopteri bırakmamı ve inceleyerek geri dönüş yapacaklarını söylediler ve şubeden ayrıldım. Aradan 2 gün geçtikten sonra helikopterin tamir olmadığı bilgisini verdiler ve ben de heli forumlarından bir teknik servisi arayarak durumu ilettim bu helikopterler tamir olmaz ancak sadece pervanesi dönmüyorsa çarkına oturtarak tamir edecekleri bilgisini verdiler. Akbatı Şubesine helikopeterimi almaya gittiğimde her iki pervanesinin çalıştığını ancak normal hızından çok yavaş döndüğünü, kaldıracının yükselmediğini, kumandamın arkasındaki vidalı pil kapağının kırıldığını ve helikopterin kuyruk kısmındaki aydınlatmanın çalışmadığını gördüm ve şube sorumlusuna neden bu hale geldiğini sorduğumda Şube sorumlusu da bu zamana kadar hiç bir yerde görmediğim kabalıkta ve sertlikte biz size bu ürünün garantisi olmadığını ve bu kadar tamir edebildiklerini söylediğinde pardon siz kendiniz mi tamir ettiniz diye sorduğumda evet dedi. Nasıl olur dedim bu sonuçta elektronik bir cihaz peki siz teknik bir personel misiniz diye sorduğumda hayır yanıtını aldım. Bu yanıttan sonra helikopteri şubenizde bırakarak yasal haklarımı arayacağım diyerek ayrıldım. Ertesi gün müşteri hizmetlerinizi aradığımda yaklaşım şube sorumlusu bayandan da kötüydü şikayet kaydı bıraktım bugün 10. gün ve hiç bir geri dönüş olmadı. Birincisi burada bir peroneliniz müşteri memnuniyeti sağlıyor doğru bilgilendirme yapıyor ve bunun sonrasında sizden bir çok ürün almaya başlıyoruz ancak diğer taraftan bir personeliniz bu memnuniyeti hiç umursamadan hiçe sayabiliyor. İkincisi elektronik bir cihaza meslek eğitimi olmayan bir personel nasıl müdahale edebiliyor. Sizlerden geri dönüş rica ediyorum. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön