24 Nisan 2013

Toyzz Shop 2 Günlük Kullanılmayan Ürünü Kızım Korkmasından Dolayı İade Almaması!

21. 04. 2013 tarihinde kızıma doğum günü için yaramaz fil adında toyzz shop mağazasından oyuncak aldım kızım korkması dolayı ile 23, 04, 2013 tarihinde kutusu ile birlikte kullanmadan geri götürüp değişecek ürünü seçtim ve rica ettim kasiyer personeller kutunun iplerinden çıkarılı için geri alamıyacağını söylediler.

Müşteri ilişkilerine aktardılar fakat müşteri ilişkileri beni dinlemesi halinde çözüm yolu bulmaksızın iplerinden çıktığı için geri alamıyacağını söylemişlerdir. Kalite standartları çerçevesinde müşteri şikayetleri değerlendirilmelidir. İplerini bağlayıp geri götürüğümde iade alacaklar mı?Mağaza bir çok ürün kutudan çıkarılmış bu ürünler müşterilere satılmaktadır.
Geri dönüşünüzü beklemekteyim.

Betül 229 Okunma

Cevaplar

  • Toyzz Shop Temsilcisi30 Nisan 2013

    Mağazalarımızda, satıştan itibaren 30 gün içerisinde satış değerini yitirmemiş ve satış belgesi olan ürünlerin değişimi yapılmaktadır. Ancak orijinal kutusu ,iç ambalajı bozulmuş ya da yok olan,tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş durumda olan ürünlerin iadesi ya da başka ürünle değişimi kabul edilmemektedir. Değerli müşterimizin satın almış olduğu üründe herhangi bir kusura rastlanmamış ve satılabilirlik özelliğini kaybetmiş olmasından dolayı müşterimizin iade talebine olumlu yanıt verilememiştir. Saygılarımızla. Toyzz Shop Müşteri Hizmetleri Tel:(216) 499 1 999 e-posta : [email protected] www.toyzzshop.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön