16 Aralık 2013

Toyota'dan Aldığım Aracımın Bagajı Boyalı Çıktı!

Geçen sene Toyota Nataş'tan aldığımız Auris model aracı Kayseri'de bulunan teknik servise bakıma götüren babam oradaki başka bir aracı beğendiğinde bizim kendi aracımızı kontrol ettirip fiyat almak ister.

Toyota'nın yetkili bayi aracın boyalarını ölçerken bagajın boyalı olduğunu söyler. Toyota Nataş'ı aradığımda fabrikada ve kendi kayıtlarında böyle birşey olmadığını söylüyorlar. Bu nasıl iştir anlamadım. Toyota gibi saygun bir firmaya hiç yakışmıyor. Biran önce sorunun araştırılmasını ve kusurlu olanların ciddi şekilde cezalandırılmasını istiyorum. Durumu uluslararası mercilere taşımak üzereyim.

Selcen 1.495 Okunma

Cevaplar

  • Selcen21 Temmuz 2014

    Selamlar, Babam şu anda(21.07.2014) aracı göstermek üzere gittiği Toyota'da. 3 teknik eleman aracın bagaj kapagını incelemişler ve şu sonuca varmışlar: - Arac sonradan boyalı değildir ama aracın bagaj kapagındaki boya kalınlıgı normalde fazladır. Bu nedenle arac fabrikada 2 kez boyaya daldırma veya robot ile iki kez boyama nedeni ile normaldekinden kalın boyalıdır. Bununla ilgili Kayseri - Toyota Aksoy Belge gerekli ise bunun sadece Toyota Genel Müdürlük'e verilebilecegi vurgulandı. Sizden ricam müşteri memnuniyeti adına bu savı dogrulayacak belgeyi Kayseri deki yetkili servisten alıp kontrol etmeniz ve bizimle paylaşmanız. Aracı satarken herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda bu belgeyi bulundurmak istiyorum. İyi çalışmalar, --Selcen Mülazımoğlu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön