13 Mart
Yorum Yap
#11710209

Toyota'da Evrak Krizi!

15.08.2016 tarihinde Toyota köşkdere Çorlu'ya bakım için gittiğimde oradaki arkadaşlar arabanıza ekstra garanti yapalım mı sorusuna evet cevabı vermiştim. Ama arabamın daha sigortasının olduğunu söylediğimde olsun bittiği tarihten itibaren başlayacağını sıkıntı olmayacağını söylediler. Ben de olur sıkıntı değil yapalım o zaman dedim. Ve yardımcı olup Aksigorta'dan 15.03.2017 - 15.03.2019 aralığında olmak üzere 2 yıllık ekstra garanti yaptırdım. (evrakları-kitapçıkları mevcut elimde kaşeli imzalı.)


sonrasında aracımda sorun olduğundan 2018-05 ay gibi garanti ekstranın neleri kapsadığını aracımda sıkıntı olursa neleri yapabileceklerini sorduğumda kimse bana yardımcı olmadı ve aracımın garanti ekstra değil special olduğunu yardımcı olmayacaklarını söylediler. Anlamadığım bana satarken işlemi yaparken konuşulanlar farklı elimdeki evraklar orijinal ve geçersizmiş sahte evrak verip beni kandırmışlar. Sonrasında tarihlerinde yanlış olduğunu 15-08-2018 tarihinde de biteceğini hiçbir şekilde yardımcı olamayacakları başımın çaresine bakmam gerektiği konuşması geçti.
Aracımda hala sorun var ve kimsenin yardımcı olmadı.


Hem bana verilen evraklar geçersiz, hem tarihler yanlış...


Toyota sanırım böyle insanları kandırarak para kazanmanın yolunu bulmuş. Tarih ve sahte evraklarla ilgili hiçbir işlem yapmayarak kandırılmış durumda dalga geçer gibi evrak düzenleyip kandırıyorlar. Tabi ki karşınızdaki Toyota bile olsa müşteri hizmetleri her konuda müşteri suçlu haksız politikası ile cevap verip konuyu kapatma özelliğine sahip.

Mete Mete 1.652 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları