31 Aralık 2014

Toyota Sıfır Aracın Arka 2 Kapısı Boyalı Çıktı

Toyota Reis Plazadan sıfır km bir Auris aldım. Geçtiğimiz ay 2. el değerini sordum. Aracın arka 2 kapısının boyalı olduğunu söylediler. Kendilerine arabayı sıfır km aldığımı, arabayı benden başka hiç kimsenin kullanmadığını söyledim. Aracı computeste kaporta boya testine tabi tuttum. Orada da aynı şeyi söylediler, aracın arka 2 kapısı boyalı.


İnternet üzerinden Toyota müşteri hizmetlerine talepte bulundum. 16 aralıkta Ankara'daki Toyota bayisine bir yetkili geldi, kapıların boyalı olduğunu kabul etti. Fabrika kayıtlarına bakılacağını söyledi. 10 gün boyunca kayıtlarını kontrol edemediler. Ayıplı araç sattıkları halde araçlarının arkasında durmadılar. Mağduriyetimi gidermediler şikayetçiyim.

Hakan 5.563 Okunma

Cevaplar

  • Hakan05 Ocak 2015

    16 Aralıktan bugüne kadar (20 günde) fabrika kayıtlarını inceleyip bilgi veremediler. Defalarca aradım, sonuç alamadım. Satış sonrası hizmet standartlarınız yok mu dedim, yok dediler. Bu tip olaylar için (aracı aldıktan sonra aracında sorun çıkan müşteriler) için standart bir presedürünüz yok mu, müşterinizi nasıl memnun ediyorsunuz diye soruyorum; standardımız yok diyorlar. Daha önce bu tip yaşanan olaylarda müşterilerinize karşı tutumunuz neydi diye soruyorum, bu şekile bir bilgi paylaşımı yapamayız diyorlar. Toyota arabayı satana kadar müşterisine değer veriyor. Sattıktan sonra sattıkları malın arkasında durmuyorlar. Müşterilerine değer vermiyorlar. Aldığı arabayla Sorun yaşayan müşteri, sorununu sineye çekip unutsun diye bekliyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön