31 Ağustos 2013 #1987253

Toyota Servis Personelinin Kaba Üslubu!

13 günden beri Toyota Akkoyunlu servisinde işlem yapılmadan bekleyen aracımı, kendi isteğimle bugün Çavdarlı servisine çektirdim. Ancak ilk günden beri ilgisizlik yapan boya-kaporta şefi u** ö** beni arayarak, %3 ekpertiz ücretini (650) bana fatura edeceğini, tehditkar ve sert bir tonla söyledi.


Ben de kaskolu olduğumu, bana böyle bir şey tebliğ edilmediğini söyledim. O ise ben faturayı size keseyim de siz yukarıyla halledersiniz gibi bir üslup kullandı. Toyota Çavdarlı servisi hasar bölümünden s** hanıma olayı bildirdiğimde; sigortalı müşteriye herhangi bir ücret fatura edilemeyeceği, bunun usulsüz olduğunu söyledi.

Oktay 924 Okunma

Cevaplar

  • Oktay16 Mayıs 2014

    TOYOTA SERVİSLERİNDEN UZAK DURMAM GEREKTİĞİNİ VE TOYOTA ARABALARI TERCİH ETMEMEM GEREKTİĞİNİ ANLADIM

  • Toyota Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sn. Oktay G. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Dosya No: 12566244 veya Poliçe No: 41020130 ile ilişkili konuya dair en kısa sürede müşterimize geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr E-mail: [email protected] Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön