26 Mart 2014
Yorum Yap
#2361333

Toyota Aracımın Hava Yastıkları Açılmadı

60-70 km hızla aracıma arkadan çarpıldı hız bildirimi çarpan kişinin çarpma anında frenle karışık gördüğüm dedi. Fakat aracımda toplamda 9 hava yastığı ve perde olmasına rağmen hiçbiri açmadı. Toyota merkezden aracımda araştırma yapılmasını istedim komik Teknik olmayan açmama sebebi için açıklama yapılamadı yazılı istememe rağmen telefonla arayan T*** hanım yazılı veremeyiz deyip konu kapanmıştır dedi.


Yazılı veremezler araçta inceleme yapmadılar aracımın bulunduğu E. Toyota Servis yetkilisine müşteri geldiğinde test cihazını bağlayın sensörün çalıştığını gösterin hava yastıkları açmıyor. Sorun sensörde değilse?

Levent Levent 2.162 Okunma

Cevaplar

  • Levent31 Mart 2014

    insan hayatını güvenliği ön planda tuttuğunu söyleyen Toyota hava perde ve yastıklarının açmamsına cevap vermediği gibi açmama sebebini dahi araştırma dahi niyeti yok

  • Levent26 Mart 2014

    Sayın Toyota Türkiye Yetkilileri.Sadece ben değilim hava perde ve hava yastığı açmama sorunu yaşaşan. http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2282903/toyota-aracimin-hava-yastiklari-acilmadi/xacax bu bildirimledde ilgilenmemiş cevap dahi vermemişsiniz

  • Levent26 Mart 2014

    TOYOTA MERKEZİN İLGİSİZLİĞİNİN ISPATI....yazışmalarıma verdikleri komik cevap lar.........Konuşma başlangıcı: Perşembe Levent Gündüz 20/03/2014 15:50 Levent Gündüz levent gündüz ............ plakalı araç sahibi tel 0 542 5...............İsim benzerli diyorsunuz fakat benim ismimde size(Toyota merkezinize iletişim formu ile) aynı kaza resimlerini yollayacak bir kişi daha olma olasılığı % 0(sıfır)ayrıca Toyota merkezde resimlerin aynıları ve aynı konu zaten bilgileri doğrultusunda..siz bilgilerime ulaşılamıyor demekle;bana telefon aracılığı ile(sibel hn)bilgi aktarımınında sadece müşteriye geri dönüş yapılmış olsun diye yapıldığını Toyota adına kabul etmiş oluyorsunuz..Zaten verilen bilginin hiç bir teknik değer taşımadığı gerektiğinde (ses kayıtlarını talep ettiğimdede)bilirkişiler tarafından onaylanacak. Pazartesi Toyota Türkiye 24/03/2014 14:53 Toyota Türkiye Merhaba Levent Bey, başvurunuz değerlendirme aşamasında olup, mümkün olan en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Levent Gündüz 24/03/2014 17:02 Levent Gündüz Toyota türkiye siz gerçekten saygınlığınızı yitirmeye başladınız benim gözümde.Hatta Kendimi toyota ailesinden gören biri olmaktan dolayı neredeyse utanacağım SİZİN ADINIZA tabiii.Çünkü iletişim kopukluğunuz ve sadece müşterinizi(beni)oyalamak için vermiş olduğunuz cevaptan dolayı bunları yazıyorum.....çünkü sizden önce Tuğçe Hn arayarak yazılı cevap veremeyeceği bilgisini vberdi..yazılşı veremezsiniz çünkü ayıplı ve teknik olmayan açıklamanın cevabını yazılı veremiyorsunuz..ama olsun farklı platforma konu taşındığında zaten o ses kayıtlarını vereceksiniz.vermesenizde benmdeki kaqyıtlar yeterli olacak buna emin olabilirsiniz...YİNEDE BU VERDİĞİNİZ CEVABA İSTİNADEN''Toyota Türkiye Merhaba Levent Bey, başvurunuz değerlendirme aşamasında olup, mümkün olan en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.''''''BEKLEYECEĞİM..Gerçekten ne cevap bildireceğinizi çok merak ediyorum..

Ziyaretçi Yorumları