05 Aralık 2014

Toyota Sıfır Aracımdan Ses Geliyor.

15.11.2013 tarihinde sıfır tabiriyle almış olduğum Toyota Auris aracı 3 üncü günü arabadan gelen rahatsız edici sesler nedeniyle satış temsilcisiyle irtibata geçtim seslerin geldiğini ve çok aşırı rahatsız edici motor kısmından kısaca aracın her tarafından sesler geldiğini bildirdim bana verdiği cevap aracınızın lastiklerine taş sıkışmıştır ondan bu sesler deyip kestirip atıldı.

Ey satış temsilcisi hem bana 50 km'de araç verdiniz hem de bana vereceğin cevap bu muydu her şey satana kadar dil. Meğersem bu firma yetkilisi bana test aracı satmış ve ben neye uğradığımı şaşırdım Allah'tan reva mı bu şimdi kim verecek bunun hesabını.

Mehmet 6.572 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 12 Aralık 2014

    İLGİSİZ BAYİİ

  • Mehmet 09 Aralık 2014

    sözde toyota sorunsuz araç ve servisağı geniş müşteri hizmetlerinde sınır yok derler. hepsi lafta 1 senedye yakındır bu problemleri yaşıyoruz. karşımızda hiçbir muhattap bulamaıyoruz. böyle firmamı olur elimde araca ait aldığımdan bu yana fotoğraflar ve video kayıtları mevcut yabu işi biran önce çözerler yada gazetelere manşet olrlar.

  • Mehmet 09 Aralık 2014

    bu firmayı kimseye tavsiye etmiyorum. aynı firmadan alınan araçlardan farklı kişilerden daha değişik şikayetleralıyorum herkesin dikkatine.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön