09 Ocak 2015

Toyota Sıfır Araç Teslim Sorunu.

Bugün 05.01.2015 sıfır araç almak için eşimle Lüleburgaz'dan Keşan kale Toyota plazaya gittik. Aracın tutarı bir hafta önce ödendi. Eşim 6 aylık hamile olduğunu ve çok fazla bekleyemeyeceğimi haftalar önceden defalarca belirttim. Eşimin hamile olduğunu plazada ki yetkililerde gördü. Saat 15:30 plaka çıkacak dendi (39 *** 172) bizde teslim işlemleri için 14:30 gittik.

Saat 16:00 olduğunda plakalar ne zaman gelecek diye her dediğimde yarım saate geliyor dendi ve bizi saat 17:30 kadar beklettikten yetkili plakalar yarına kaldı diyerek bizi çileden çıkardı. Eşimin dönüşte sancıları tuttu saatlerce aç kaldığı için ve hastaneye kaldırdık. Toyota beni hem kendinden hem de araçtan soğuttu.

Erol 4.962 Okunma

Cevaplar

  • Erol 19 Ocak 2015

    Bugün Toyota dan m. t üst düzey müdürlerin kuru özürlerini belirtti ve suçu şoförler odasına atıp yoğunluk bahane edildi. Allah'tan sadece 782 TL hastane masrafı ile kurtulduk çocuğuma ve eşime bir şey olmadı. Soruyorum kişi parasını ödeyip benden mal isteyecek ben kişiye mal vereceğim ve kişi mal almaya geldiğinde suçu kargoya ya da başka yere atacağım. Türkiye Toyota gruba hiç yakışmadı bu hareket. Daha önceki aracım polo idi adamlar en ufak sorunda müşterinin yanında yer aldı. Sırf kızım reklamlarda izlediği (benim babam Toyota gibi adamdır) ve istediği için Toyota aldım. Keşke insanlar Toyota gibi adam olacağına firma Toyota gibi adam olsaymış. Çünkü müsabaka için tokyoya gittiğimde Japonlar, ın yardım severliği ve kültürüne hayran kaldım. o yüzden yukarı da özellikle Türkiye Toyota grubu dedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön