30 Ekim 2013

Toyota Plaza Test Sürüşü Yaptırmadı!

Yeni Toyota Corollayı piyasaya çıktığı günden itibaren test edebilmek için merak ve heyecanla uygun bir zamanımın olmasını bekledim. 27.10.2013 günü İzmir yolu güzergahında bulunan Güzelyalı beldesine giderken nihayet test yapabileceğim diye düşünüyordum.

Toyota Aydoğan'a girerek test sürüşü yapmak istediğimi söylediğimde sigorta şirketinin belirlediği koşullar nedeniyle pazar günü bayii personeli refakatinde test yaptıramadıklarını ancak yalnız olarak test yapabileceğimi söylediler.

Tabii ki bu teklifi kabul etmedim ve bir test sürüşü uğruna o riske girmedim. Test sürüşü yaptırmayacaklarsa bayiyide açmasınlar pazar günü. Ben Plazaya showroomdaki araçları incelemeye değil test sürüşü için giderim.

İsmail 689 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 16 Kasım 2013

    bööyüük toyotaa 16-17 Kasım 2013 test sürüşü günleri ile ilgili mesaj atmış.Bu firmanın ne müşterisi ile ne de potansiyel müşteri kitlesi ile nasıl iletişim kurduğunu anlayabilen var mı ? Gerçekten merak ediyorum. Hakkında yazılan binlerce şikayete cevap vermeye bile tenezzül etme sonra da alay eder gibi test sürüşü günleri ile ilgili millete mesaj çek. Gerçekten Pes Doğrusu..

  • İsmail 12 Kasım 2013

    Az önce Toyota şikayetlerini inceledim acaba cevap verdiği bir şikayet var mı ? Var ise nasıl bir cevap vermiş diye fakat bir tanesine bile cevap verme nezaketini göstermemiş. Müşterisine karşı bu kadar SAYGISIZ,DUYARSIZ,UMURSAMAZ VE GERÇEK ANLAMDA ŞIMARMIŞ BİR FİRMA DAHA YOK '...Fakat toyotanın bu denli şımarmasında hata toyotada değil gördüğü bu muameleye rağmen halen ısrarla toyotayı tercih eden müşterisindedir.Müşterisine zerre kadar saygı duymadığını kendisi ile ilgili yüzlerce hatta binlerce farklı şikayete karşı sergilediği tavır ile açıkça ortaya koyan böyle bir firmaya halen itibar etmektedirler.

  • İsmail 03 Kasım 2013

    Arayan soran olmadı.Eee toyota bu Türkiye'deki otomotiv sektörünün başrol oyuncularından ne de olsa,bir müşterinin memnuniyetsizliğinin BÖYLE BÜYÜK (!...)BİR FİRMA İÇİN NE ÖNEMİ OLABİLİRKİ ?... Yalnız toyota ve onunla aynı bakış açısına sahip firmaların gözardı ettiği çok önemli bir gerçek var ki O da BUGÜNKİ REKABET ORTAMINDA GEREK ULUSAL GEREKSE KÜRESEL BAZDA ARTIK HİÇBİR BAŞROL OYUNCUSUNUN YERİNİN GARANTİ OLMADIĞIDIR.BUNUN İÇİNDİRKİ HİÇBİR FİRMA GELMİŞ OLDUĞU SEVİYEYE GÜVENEREK "BEN NE OLDUM DEMEMELİ,HERZAMAN NE OLACAĞIM" DEMNELİDİR.HİÇ ŞÜPHE YOK Kİ HANGİ YARDIMCI OYUNCUNUN GELECEKTE DAHA ÖNEMLİ ROLLER ALACAĞI,HANGİ BAŞROL OYUNCUSUNUN YARDIMCI ROLLERE, FİGÜRANLIĞA GERİLEYECEĞİ,HATTA PİYASA SAHNESİNDEN TAMAMEN SİLİNECEĞİNİ DE BU BAKIŞ AÇISI BELİRLEYECEKTİR. TEK BİR MÜŞTERİYE DAHİ FİLO MÜŞTERİSİNE VERDİĞİ DEĞERİ VEREBİLEN MARKALARIN ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMİN YENİ BAŞ ROL OYUNCULARI OLACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön