10 Mayıs 2013

Toyota Kusurlu Araç!

Acenteden aldığımız dizel otomatik Auris aracın kliması aldığımız andan itibaren bozuktu. Firmaya iletmemize rağmen bir sorun yok dediler, en sonunda ispatladık, bu seferde tamir edelim dediler, biz tamiri istemedik, çünkü aracın kompresörünü bu da olmazsa tüm klimasının sökülüp değişeceğini ifade ettiklerinde sıfır araçta böyle bir arızayı kabul edemeyeceğimizi araç değişimini istedik. Bize tek bir cümle ile bizim değişim yapma yetkimiz yok diye cevap verildi. Müşteri menuniyeti anketinde 10 dk. boyunca soru soran firma imalat hatasına gelince telefonlara çıkmıyor, yetkisiz kişilerle sizi muhatap ediyor, durumdan japonya haberdar ediliyor mu o da meçhul, aracın arızaları bunlarla bitmiyor.

Ahmet 733 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 01 Haziran 2013

    Tüketici Hakem Heyetinden karar çıkmasına az kaldı. Bilirkişiler tespitlerini yaptı. Üretim hatası olduğunu kanıtlayınca toplatma davası açacağım ve kararın sanayi ve ticaret bakanlığından yayınlanması için talepte bulunacağım.

  • Ahmet 10 Mayıs 2013

    Toyota firması müşteri odaklı çalıştığını söylese de araçla ilgili yüzlerce sorun olmasına rağmen şikayetvar.com'a hiç cevap vermemiş. Bu hususun herkes tarafından bilinmesi gerekir. Oysaki araç almayı düşünen herkes buraya bakarak araç alıyor. Sorunların gizlenmemesi şeffaf olması gerekirken gizli davranılıyor, servisten geçmişe dönük rapor istendiğinde sıkıntılı bir durum varsa vermiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön