08 Ekim 2013

Toyota Bayi Aracı Teslim Etmiyor!

29/09/2013 tarihinde 39. hafta teslim görünen bir Corolla araç ile ilgili kaparo teslim edip beklemeye başladım. 39. hafta birçok bayinin araçları gelmesine rağmen Beykoz bayi araçlarının gelmediğini üretimden çıkmadığını beyan ederek 39. haftayı geçirdi.

40. haftayı da yine aynı bahane ile geçirdi ve şuan 41. hafta içerisindeyiz. Halen daha teslimle alakalı kesin bir bilgi vermemesine artık müdahil olup bugün veya yarın teslimi ile alakalı Toyota'nın imajından yardım bekliyorum.

0216 453 ** *'den S**** hanım elinden gelen tek şeyin bayinin sözüne güvenerek beni mağdur etmesine göz yummaktan başka birşey olmadığını söylemesi ve böylesi bir imaj zedeleyici hareketi Toyota'dan beklemezdim.

Necmi 1.128 Okunma

Cevaplar

  • Necmi 09 Ekim 2013

    Bu arada daha önce fiyat sormak için araştırma yaparken iletişim kurduğum Dumankaya ve ALJ isimli bayiler ellerinde ilgilendiğim model aracın olduğunu ve "size bayrama kadar teslim edebiliriz" demekteler.

  • Necmi 09 Ekim 2013

    Toyota Pazarlama müdürlüğü'nden verilen cevap: Bayi bize bu hafta teslim edeceğini söylüyor beklemekten başka ticari anlaşmalar gereği yapabileceğimiz birşey yok. Bende o halde bayi istediği gibi at koştursun öyle mi diye sorduğumda cevabı inanın yapabileceğim birşey yok cevabını veriyor.

  • Necmi 09 Ekim 2013

    Toyota Fabrika proforma faturamda şasi no su geçen aracın 26/09/2013 tarihinde yani olması gereken tarihte üretimden çıkıp bayilere teslimatı yapılmak üzere depoya teslim edildiğini söylüyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön