Toyota Ayna Bulamıyor!

Yildiray D. |

2006 Toyota Corolla Verso aracımın kırılan sol dikiz aynası için gittiğim Ankara Toyan servisinde aynanın depolarında olmadığını, İstanbul'a sorulacağını, orada da yoksa Japonya'dan isteneceğini belirttiler. İşlemleri başlatıp bana aynı gün içinde bilgi verileceği söylendi. 3 gündür arayan soran yok.

Dahası ben arıyorum 2 gündür, dalga geçer gibi 'pardon' deyip hemen bana döneceklerini söyleyip yine sallıyorlar. Bitti mi, bitmedi. Toyota Türkiye iletişim merkezini aradım. Çok iyi dinlediler. Sadece dinlediler yani. Hemen devreye girip sorunu çözmeye çalışmak yerine, durumdan bilgimiz yok, bir şey diyemeyiz dediler. Kısacası koskoca Toyota bir arabasına 3 gündür dikiz aynası bulamıyor.

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Yildiray D.
    12 Haziran
    19:23

    2006 TOYOTA COROLLA VERSO'MA 17 GÜNDÜR DİKİZ AYNASI BULAMIYOR SERVİS... DAHASI ANKARA TOYAN'DAN HİÇ BİR AÇIKLAMA YOK... ARABANIN KIRILAN AYNASININ DEĞİŞMESİ İÇİN YAPTIĞIM BAŞVURUNUN ÜZERİNDEN 2 HAFTADAN FAZLA SÜRE GEÇTİ, KARŞIMDA TOYOTA TÜRKİYE VE TOYOTA ANKARA TOYAN DEĞİL SANKİ DUVARLAR VAR... ŞİKAYETİME RAĞMEN İKİ MAKAMDAN DA NE ARAYAN VAR NE SORAN... PES DOĞRUSU... BİR DE TOYOTA JAPONYA'YA YAZACAĞIM. BAKALIM ORADAN SONUÇ ALABİLECEK MİYİM? YOKSA ARABAYA Bİ BANYO AYNASI KESTİRİP DİKİZ AYNASI OLARAK KULLANACAĞIM... TOYOTA UTANSIN !!!