Toyota Aracımın Xenon Farları Aydınlatmıyor!

Numan Y. |

2005 Model Toyota Avensis 2. 0 Executive Elegant sahibiyim ( 2. el alındı). Aracın xenon farları ısınma kaynaklı yansıtıcılarının erimesi nedeniyle aydınlatmamaktadır. Öğrendiğime göre bu model avensislerin klasik arızalarından biriymiş. Formlarda bu konuda bir çok şikayet okudum. Avensis Toyota'nın D sınıfı arabası olmasına rağmen bu problem nedeniyle maalesef gece yolculuğu yapamaz hale geldim.

Farların fiyatları çok yüksek olduğu için de yeni far alamıyorum. Toyota markası sağlamlılığı ve müşteri memnuniyeti ile tanınan bir firma olduğuna göre; benim bu problemimin çözümüne destek sağlayacaklarını umut ediyorum.

Etiketler :

Far ve Sinyaller

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Numan Y.
  02 Aralık
  17:54

  Sorunla ilgili Düzce Toyota yetkili servisine gittim. Fakat aracımın farlarına ait seri numarasının firmaca garanti kapsamında değişmeyen seri olduğu söylendi ve değişim yapamayacaklarını söylediler. Çok İlginç değilmi !!! TOYOTA firması bazı farları değiştiriyor ama bazılarını değiştirmiyor. Tatmin edici bir açıklamada yok

 • Numan Y.
  25 Ağustos
  14:58

  Firmanın kendisine talebimi iletmeme rağmen ve şikayet var sitesi aracılığı ile iiletilmesine rağmen sorunumla ilgili hiç bir geri dönüş alınmamıştır.