23 Eylül 2013

Toyota Aracımın El Freni Körüğü Garantiden Değiştirilmiyor!

76 ** *** Plakalı Toyota sahibiyim. Haziran ayında İzmir Tokullar servisinde aracıma bakım yaptırdım ve aracın el freni körüğünün yırtılmış olduğunu fark ettim. Tokullar servisi el freni körüğünü garantiden değiştirebileceklerini ancak ellerinde ve İstanbul'da olmadığını 15-20 gün içinde temin edeceklerin söylediler. İşlerimin yoğun olması sebebiyle yaptıramadım.

14.09.2013 günü Antalya Bakırcılar servisine gittim. Burada görevli A**** A.'na konuyu anlattım. Bu körük kesilmiş kullanıcı hatasıdır dedi. Konuyu Toyota merkezine anlattım. Bana geri dönüş yapacaklarını söylediler 10 gündür arayan yok soran yok. Toyota Bakırcılar servisini ve Toyota genel merkezini kınıyorum.

Mehmet 760 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 01 Ekim 2013

    01.10.2013 günü Toyota Genel Merkezi beni aradı ve körüğün garantiden değiştiremeyeceklerini, körüğün yıprandığını söylediler. Bende garantisi bitmeyen bir aracın ve kullanıcı hatası olmayan yıpranan parçanın neden değiştirmediklerini sorduğumda cevap veremediler. Departmanımız böyle karar almış dediler. Toyota'ya bu davranışı yakıştıramadım. 2 Adet Toyota araç almıştım ilk defa servis ile böyle bir sorun yaşadım. Bu sorunun Antalya Bakırcılar servisi ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Keza Toyota İzmir Tokullar ve Erzurum İkbal Servisinden son derece memnundum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön