Toyota Aracımın Arka Davlumbazdan Ses Geliyor

Said Ö. |

Aralık 2013'de yeni Corolla aldım. İş ortağımda yeni Skoda Octavia aldı. Octavia ile Antalya'ya gittik benim araçla da Ankara yaptık. Toyota'nın arka davlumbazlara gelen tozun toprağın sesi bile insanı rahatsız ediyor yalıtım sıfır. Toyota'ya yazdım aradılar neymiş özel yalıtım varmış yani hikaye okudular. Müşteri memnuniyeti ön planda hikayeymiş onu öğrendim.

Toyota markasına güvendim diğer markalardan geri kalmaz diye düşündüm yanıldım 12 aylık kredi kullanmştım kredim bitsin aracı değiştireceğim. Skoda Octavianın yanında emin olun vasat kaldı. Japonlar piyasayı takip edemez hale geldiler markaya güvenen biz müşterileri küstürürseniz eski satış rakamlarını çok ararsınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Said Ö.
    18 Şubat
    11:16

    sorunumu merkeze ilettim aradılar bana arka da neymiş farklı bir ses yalıtımı varmış falanmış filanmış hikayesi anlattı.diğer araç sahipleri ile görüştüm aynı yerden herkes şikayetçi servis bile merkeze bildirin dedi dememe rağmen tamam deyip tlf kapattılar daha ne arayan nede soran var zaten aynı tür şikayetlerde bulunanların sayısıdda artmaya başladı.