10 Şubat 2014 #2284699

Vodafone Benden Habersiz İnternet Paketi Üyeliği Yapılmış!

Geçen ay ki kredi kartı ekstreme baktığımda 2 defa yükleme yaptığımı fark ettim. Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda ise internet paketi üyeliğinden bahsettiler.Üyelik yaptırmadığım halde nasıl olduğunu sorduğumda ise bana ağustos ayında bir üyelik yaptırmış olduğumdan bahsettiler.


Düşününce Ağustos ayında bambaşka bir işlem için gittiğimde hattın sahibinin kimlik fotokopisini vermiştik.Toyaş adlı bayii benim hiçbir haberim olmadan internet paketi üyeliği yapmışlar.Bunu şikayetimi dile getirdiğim Vodafone müşteri temsilcisine söylediğimde ise bayilerinin suçu olmadığını imzam bile olmadan bana yaptıkları üyelikte haklı olduklarını dile getirdiler.Paramı geri vermediler.

Ebru 98 Okunma

Cevaplar

  • Ebru13 Şubat 2014

    Benden bir imza alınmamış hiçbir bilgim yok bayiniz bana internet paketi üyeliği yapıyor başka bir zamanda başka bir işlem için gitmiş olduğum bayi sonra bizi arayıp bayide siz yaptırmışsınız diyorsunuz bayide ohh içeri girene paket üyelik yapıyor ne güzel Gereken yapılacak farklı operatöre gecılecek

  • Toyaş Cep Merkez Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Toyaş Cep Merkez Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön