20 Aralık 2017
Yorum Yap
#9923394

Total Oil Türkiye Fazla Alınan Paramı İstiyorum!

9 Aralık tarihinde Mimar Sinan Total istasyonundan mobil ödeme ile yakıt aldım. İstasyondaki yetkili ödeme yapılmadığını söyledi ve bu kez kart ile tekrar ödeme yaptım. Oysa sonradan fark ettim ki kartımdan iki kere ödeme alınmış. O günden beri fazla ödediğim tutarı geri almak için uğraşıyorum. Müşteri Hizmetleri istasyondan paranızı alabilirsiniz diyor, istasyon bize bilgi gelmedi, ödeyemeyiz diyor. Resmen dilenci yaptılar beni! Günlerdir peşinden koşuyorum, müşteri hizmetleri baştan savıyor, istasyon bana ödeme gelmeden ödeme yapmam diyor. Yazıklar olsun böyle firmaya, ne diyeyim? Hakkım olan paramı geri istiyorum sadece!

Volkan 1.176 Okunma

Cevaplar

  • Volkan03 Ocak

    Geç de olsa sorun çözüldü, müşteri hizmetleri'nde görev yapan ve çözümün hızlanması için destek olan çalışan arkadaşa teşekkür ederim.

  • Total Oil Türkiye Temsilcisi03 Ocak

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile Total Müşteri Hizmetleri kanalıyla temasa geçilmiş ve ilgili hususta yardımcı olunmuştur. Müşterimize ilgisi için teşekkür eder, Total Oil Türkiye A.Ş. olarak müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürdüğümüzü hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Ücretsiz Müşteri Hizmetleri Servisi 0800 211 00 21

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler