03 Nisan 2014

Total Oil Türkiye İstasyonunda Total Hediye Kartı Geçersiz Kullanamıyorum.

Ümraniye Küçüksu'daki Total istasyonuna gittim aracımı yakıt dolumu için pompacıya miktarı söyledikten sonra total hediye kartımla 75 TL ödeme yapmak için markete girdim. Kartı oradaki görevliye uzatınca görevli biz total değiliz o kart bizde geçmez Total'in kendi istasyonlarında geçer dedi.

Şaşırdım nasıl yani tabelada pompada total yazıyor deyince sadece ismini kullanıyoruz dedi. Nasıl oluyor da uluslararası bir marka olan total isim hakkını verdiği yerde olsa kendi verdiği hediye kartını kullandırmıyor orada satılan yakıtın Total olduğuna nasıl güveneceğiz. Başka kaçak yakıtta satabilirler sonuçta Total değilmiş tabelada total yazıyormuş. Mecburen ödemeyi nakit yaptım ve Total'e güvenim kalmadı.

Ali 577 Okunma

Cevaplar

  • Total Oil Türkiye Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile Total Müşteri Hizmetleri kanalıyla temasa geçilmiş ve ilgili hususta yardımcı olunmuştur. Müşterimize ilgisi için teşekkür eder, Total Oil Türkiye A.Ş. olarak müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürdüğümüzü hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Total Müşteri Hizmetleri Hattı 444 0 496

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön