Tosla ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Begüm sonuçtan çok memnun

Tosla Yüz Tanıma Başarısız Oluyor

96
Begüm
Begüm 21 Mart 19:25
Çözüldü

Tosla'da kimlik doğrulama oluyor fakat yüz tanıma olmuyor. Kimlik fotoğrafımı yaklaşık 6 ay önce çektirdim. Telefonumda NFC özelliği bulunmuyor. Sürekli aynı öneriyi sunuyorlar ancak uygulayamayacağım şeyler öneriliyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Hızlı dönüş sağlarsanız sevinirim.

Tosla Logo
Tosla22 Mart 08:45
Tosla Logo
Tosla22 Mart 16:15

Benzer Şikayetler

profile
329
02 Mart

Tosla Yüz Tanıma Olmuyor

Tosla yüz tanıma olmuyor. Kimliği doğrulattıktan sonra gelen yüz tanıma kısmında yüzümü tanıyamadı uygulama. Galiba kimlikteki fotoğrafım küçükken çekildiği için diye düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda bu sorunumu çözersiniz. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

profile
43
17 Mart

Tosla Yüz Tanıma Yapılmıyor

Merhaba iyi günler. Tosla yüz tanıma yapılmıyor. Kimliği tamamladıktan sonra gelen yüz tanıma kısmında uygulama yüzümü tanıyamadı. Galiba kimlikteki fotoğrafım küçüklükten çekildiği için olabilir diye düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda sorunumu çözersiniz. Yardımcı olursanız çok memnun olurum

profile
512
14 Şubat

Tosla Yüz Tanıma Okumuyor

Tosla'nın bu yeni güncellemeden sonra yüz tanıma okunmadı diyor. Yani doğrulamadığını söylüyor. Kimlik kartım yeni ve eski fotoğrafım olduğu için şimdi ki halimi doğrulamıyor. Buna bir çare bulursanız çok iyi olur, giremiyorum uygulamaya. İlgilenirseniz sevinirim.

Tosla Yüz Tanıma Okumuyor
profile
670
01 Şubat

Tosla T. C. Kimlik Hatası

Sayın tosla müşteri hizmetleri uygulama kimlik kartımı okuyor fakat en son kısmında (yüz yanıma) tamamladıktan sonra (maalesef seni doğrulayamadık) hatası alıyorum her şey kayıt olurken yazdığım gibi fakat uygulamaya giriş yapıp da harcama yapamıyorum.

Tosla T. C. Kimlik Hatası
profile
264
29 Ocak

Tosla Kimlik Doğrulama Hatası

Tosla'ya girdiğimde önüme zorunlu olarak yapmam gereken kimlik doğrulaması çıkıyor ama yüz tanıma bölümüne geldiğinde uygulama durduruldu hatası alıyorum. Bunu tek cihazdan değil denediğim bir çok cihazdan da aynı hatayı alıyorum. Tosla destek ekibine yazdığımda ise yapabileceğimiz başka bir işlem y...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .