Tosla ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Tosla 3D Secure Kodu Gelmiyor

582
Oguzhan
Oguzhan 20 Mart 13:03

Tosla’dan Trendyol ® veya internet sitelerinden alışveriş yaparken 3D Secure kodu gelmiyor bir turlu alışverişi tamamlayamadım hat değiştirdiğim için olabileceğini düşünüyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Alicaklarim ben alana kadar fiyatları artmaya başlıyor artık

Tosla Logo
Tosla20 Mart 13:05
Tosla Logo
Tosla20 Mart 13:11
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
113
3 gün önce

Tosla Dijital Kart CVV/CVC Hatası

Trendyol'dan TOSLA dijital kart ile yaptığım alışverişte yanlış kod girmeme rağmen kartım bloke oldu? Yazdığım bilgilerin doğru olduğuna emin olma sebebim doğrulama kodu geldi. 3D Secure onaylamak için onu girdim ve bir anda CVV/CVC nedeniyle bloke olmuştur diye bildirim geldi?

Tosla Dijital Kart CVV/CVC Hatası
profile
43
2 hafta önce
profile
Dilara'nın Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için🥰”

Tosla Kod Gelmiyor Ve Alışveriş Yapamıyorum

Trendyol'dan TOSLA kartımla alışveriş yapıyorum ancak 3D Secure bölümünde telefon numarama kod gelmesi gerekiyor. Ancak kod telefonuma gelmiyor. Birka...

profile
207
11 Mart

Tosla 3D Secure Kod Gelmiyor

Hepsiburada'dan ve Trendyol ®'dan oyun kodları almak için tosla kartımı kullanıyorum ancak ödeme esnasında 6 haneli 3D Secure GO kodu gelmiyor birkaç haftadır. Önceden böyle bir sorunla karşı karşıya gelmedim SMS olarak geliyordu yardımcı olabilir misiniz?

profile
779
08 Mart

Tosla 3D Secure GO

Hepsiburada'dan ve Trendyol'dan oyun kodları almak için tosla kartımı kullanıyorum ancak ödeme esnasında 6 haneli 3D Secure GO kodu gelmiyor birkaç haftadır. Önceden böyle bir sorunla karşı karşıya gelmedim SMS olarak geliyordu yardımcı olabilir misiniz?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .