09 Aralık 2014 #2876783

Toshiba Tnb Benden Habersiz Bütün Bilgilerimi Sildi

Bilgisayarımın arızalanması üzere Mecidiyeköy Toshiba Teknik servisine götürdüm. Bilgilerin önemli olduğunu bildirdi ve önemli butonunu işaretledim. Teslim almaya gittiğimde bütün bilgilerimin silinmiş olduğunu gördüm. Tekrardan bilgisayarımı merkeze yolladılar. 10 kadar orada kaldı ancak hiçbir şey yapılmamış.


Sundukları bahane ise "biz sadece klavye değiştirdik. Format atmadık" oldu. Ancak bilgisayarımın ayarlarına baktığımda onlara gönderdiğim tarihler içinde format atılmış olduğu görünüyor. Suçlarını sisteme yazmadıkları yetmiyormuş gibi bunu bahane ederek kendilerini bununla haklı çıkarmaya çalışıyorlar. Benden habersiz format attılar (ki bilgilerimin önemli olduğunu bildirmeme rağmen).

Merve 1.713 Okunma

Cevaplar

  • Merve13 Aralık 2014

    toshiba persneli, firmanın çözüm aşamasındaki uyguladığı yöntem ve şikayetim üzerine üretilen çözümden memnun olma ibi bir ihtimalim olamaz. Çünkü hiçbirini yapmadılar. TNBdeki personel kafasına göre işlem yapıyor, hatalarını örtpas etmek için sisteme yaptıklarını kaydetmiyorlar üstüne şikayette bulunup bilgisayarı geri gönderdiğimde hiçbir şey ama hiçbir şey yapmadılar. hatta 10 boyunca boşu boşu bilgisayarımı orada tuttular. Sizce 0 dıında bir not değerlendirmesini hakediyormusunuz acaba sayın Toshiba! Hatanızı telafi etmediğiniz ve beni kaale alıp geri dönü yapmamanız üzere sizi mahkemeye vereceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön