11 Ocak 2016

Toshiba İlgisiz Müşteri Hizmetleri !

Edirne'den göndermiş olduğum dizüstü bilgisayarımın tamiri için verilen teklifte ödeme yapmama rağmen, firma içi iletişimsizlikten ve bilgisizlikten cihazım tamir edilmeden dosya kapatılmıştır. Bununla ilgili "müşteriye ulaşılamamıştır" olarak belirtmelerine rağmen, tarafım aranmamıştır. Bunlara ek olarak ne zaman kargoya verileceği hakkında da tarafıma bilgi verilmemiştir.
Yetkili kişilere ulaşılması çağrı merkezinde çalışan elemanlar tarafından engellenmiş olup elemanın ilgisiz ve yardımcı olmayan tavırları bulunmaktadır. Son derece lakayıt bir firma, işlerine saygıları yok. İş takibi nedir bilmiyorlar.

Feyza 200 Okunma

Cevaplar

 • Feyza18 Ocak 2016

  Çağrı merkezinizi 10 defa aramama rağmen ve yazılı olarak maille bildirmeme rağmen belirttiğim şikayet yerine başka bir şey yazıyor? ? Nasıl iş yapıyorsunuz bu ne rezillik. Toshiba TR yetkili servis (tnb) firmasından uzak durun. Müşteri hizmetlerinden teknik desteğe, neresinden tutsanız elinizde kalıyor.

 • Toshiba Temsilcisi14 Ocak 2016

  Sayın Müşterimiz, ZE025845H seri numaralı cihazınızın servis kayıtları kontrol edilmiştir. Çağrı merkezi personellerimiz ekranda iletilen bilgileri iletmekle yükümlüdür. Cihazınız için fiyat teklifi çıkmıştır. Teklif uzmanlarımız sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Feyza14 Ocak 2016

  g1d0240028 son servis kayıt numarasıdır. Alet daha önce de servise gönderildi. Fakat ne yazık ki belirtilmesine rağmen çözülmesini istediğim sorun değil LCD ekran ile ilgili sorun servis kaydına yazılmıştır. Bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini arayıp düzelttirmek zorunda kaldım. Şikayetlerim aynı. Teknik kısım ile müşteri hizmetleri arasındaki bağlantınız kopuk. Teknik eleman ne kadar bilgi yazarsa, müşteri hizmetleri daha fazlasını bilmiyor. Daha da kötüsü müşteriye ne yapılıp ne yapılmadığı ile ilgili bilgilendirme yapılmıyor. Bununla ilgili farklı bir yapılanmaya gitmeniz gerekli.

 • Toshiba Temsilcisi11 Ocak 2016

  Sayın Müşterimiz, Servis kayıtlarınızı kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait seri numarasını veya form numarasını iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön