22 Ağustos 2015

Toshiba Garanti Ne İşe Yarıyor?

Laptopu aşırı ısınma, mavi ekran ve batarya çabuk bitmesi (aldıktan 6 ay sonra bataryası %100 şarjda 15 dk gidiyordu siz düşünün) sorunu için servise yolladım. Fan tozlanması, sistemsel hata gibi şeyler diyip tüm kusurlar bana yani kullanıcı kaynaklıymış nasıl oluyorsa? Sanki kumun üstüne koyup orada çalıştırıyoruz sürekli. Fanın tozlandığını gerekçesiyle 60 TL istediler, bende biliyorum ama açıp temizlesem 5 ay daha var olan garanti boşa gitmiş olacak bunu yetkililere söylediğimde yapacak bir şey yok diyorlar bu durumda Toshiba'nın garantisi ne işe yarıyor diye soruyor insan değil mi?

Cevat 247 Okunma

Cevaplar

 • Cevat25 Ağustos 2015

  Bu ikinci gönderişim zaten. 2 kez çağrı servisiniz ile görüştüğümde yapacağımız bir şey yok deyip duruyorlar niye ben mağdur oluyor madem sizin hatanız yollayın bana bir başka laptop benim laptobum gelene kadar zaruretimi onunla gidereyim. Hem ilk gönderdiğimde işlem için para istiyorsunuz hem de bozup gönderiyorsunuz tamamen hakkımı yiyorsunuz. Şikayetim dursun ki bu gibi durumların olacağını görsün belki yetkili servis olarak kendinize çeki düzen verebilir, insanları mağdur etmezsiniz.

 • Toshiba Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Sayın Cevat Sarıkaya, 1D017172R seri numaralı cihazınızın servis kaydı bugün açılmıştır. Cihazınız geldiğinde detaylı olarak kontrol edilecek ve şikayetiniz değerlendirilecektir. Şikayetinizi kaldırmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Toshiba Temsilcisi24 Ağustos 2015

  Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ulaşmıştır, En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Cevat22 Ağustos 2015

  Servise gönderdiğim laptopu her şeye ücret talep ettikleri için işlemsiz geri gönderttim ve bugün elime geçti. Laptopu açtığımda kablo gevşekliği ya da çıkması gibi sorunlardan dolayı bilgisayar hata verdi ve açılmıyor. Yetkili servisi aradığımda bana tekrar gönderin halledelim diyorlar. Bu laptopu ilk gönderdiğim tarih 06.08.2015 ve daha bugün 22.08.2015 elime geçti aynı şekilde tekrar yolla diyorlar. Hem para isteyip işlem yapmıyor hem de bozup gönderiyorlar ben şimdi niye sizin yüzünüzden 2 hafta daha laptopumun gelmesini bekleyim. Bugün itibari ile Toshiba'nın gözümde isim olarak değerini yitirmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön