20 Ocak 2014

Toshiba Bilgisayarımın Ekran Arızası İçin Yüksek Ücret İstiyor!

Ben Toshiba'dan bir adet Satellıte C855-1L9 laptop bilgisayar aldım. Garantisi halen devam etmekte olan bilgisayarın LCD ekranında bir çatlak oldu. Cihazı firmaya göndermek için Vatan Bilgisayar Ankara İkea bayisine gittim. Buradaki görevli PC'yi inceledikten sonra bunun klavyesinde dalgalanma olduğunu tarafıma gösterdi.

Bende tamam bunu da belirtelim garantili malzeme nasıl olsa diyerek onarılsın dedim. Bu nedenle cihazı firmaya gönderdim. Toshiba firması müşteri nasılsa kendi ellerine düştü ya belirtilen iki onarımı da müşteriye yükledi. Toplam 324 Türk lirası. Tamam arkadaşlar kaliteli diye aldığın Toshiba markalı ürünlere güvenmeyin.

Ahmet 177 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Mart 2014

    toshıbanın hiçbir hizmetinden memnun değilim.

  • Ahmet11 Mart 2014

    DEĞERLİ OKUYUCU ARKADAŞLAR, KAÇ AY OLDU. LÜTFEDİPTE TOSHİBADAN BİR YETKİLİ NE ARADI NE DE SORDU? ÇÖZÜM AŞAMASINDA BİR GELİŞME KAYDEDEMEDİĞİMİ ÜZÜLEREK BELİRTMEK İSTİYORUM. DEDİMYA TOSHİBA GARANTİSİ BU KADAR! DEĞERLİ TÜKETİCİLERE DUYURMAK HER DUYARLI İNSANIN GÖREVİ OLMALI BENCE.

  • Ahmet22 Ocak 2014

    Toshıbadan bir yetkili yok galiba, ürün satamaya gelince biz dünyanın en iyisiyiz diyenler, garanti konusunda nedense bir açıklama hala yok ilgili bir yetkiliden cevap beklemekteyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön