10 Temmuz 2015

Toshiba Yetersiz Kalitede Teknik Destek ve Tamir Edilemeyen Arıza!

Toshiba tabletimi şarj soketi arıza Ocak 2015'de TNB Bilgisayar Koss yetkili servisine gönderdim. Garanti kapsamındaki ürünümü kullanıcı hatası deyip ücret istediler tamir ettiler. Fakat şarj problemi devam etti 3-4 kez daha gönderdim. Sorun yok diyip geri gönderdiler. İlk tamirinden 1,5 ay geçti ki tekrar şarj soketi kırıldı.

Tekrar servise gönderdim. Tekrar ücretli tamir ettiler. İkinci aynı hatadan ürün değişimi talep ettim kabul etmediler. Haziran 2015 şarj soketi yeniden kırıldı. Ben ürünüm yenisi ile değiştirilmesini istiyorum. Yetkili servisten telefon ve temsilci haricinde ve firma yetkili kimseye ulaşamıyorsunuz.

Atalay 370 Okunma

Cevaplar

 • Atalay20 Ağustos 2015

  Toshiba her birimi birbirinden bağımsız ve habersiz hareket eden bir yapıya sahip. Firma içi iletişimsizlik had savhada. İade ve değişim için karar verilen cihazım tamir bile edilmeden tamir edilmiş diye (belgeli) servisi tarafından adresime gönderilmişti. Firma içinde herbirim kendi dünyasında özerkliğini ilan etmiş:) Toshiba gibi bir marka için üzücü ve ürün isim kalitesini etkileyen bir durum. Basit çinli bir marka bile ücretsiz değişim yapan markalar varken ürüne toz konsa bile temizlik parası talep eden Toshiba maalesef strateji hatası yapıyor net bir şekilde müşteri kaybediyor. Bireysel çabamla ürün değişimi veya para iadesi alarak Toshiba dan kurtuldum. Bir dahamı? Teşekkürler!

 • Toshiba Temsilcisi15 Temmuz 2015

  Sayın Atalay BEKTAŞ, Sizinle sosyal medya aracığıyla iletişime geçilmiştir. Şikayet takibinizi oradan yapmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Atalay13 Temmuz 2015

  ocak -mart-haziran 2015 tarihlerinde şarj soketi arızası ile gönderdiğim cihazım tekrar garanti kapsamında tüketici kaynaklı arıza sebebi ile ücretli bir şekilde tamir edilebilirmiş. Tamir edilen parçanın 6 ay garantisi var 6 ay içinde 3 defa arızalandı ve hepsinde ben ücret ödemeye mahkum edildim. Teşekkürler Toshiba müthiş servisiniz koss tam bir foss. Tam 6 aydır kullandığım toplasan 1 ay aktiftir. Şikayet var yetkilileri Tüketici Hakları Mahkemesine nasıl başvurabilirim.

 • Atalay12 Temmuz 2015

  6d023844m Cihazımın seri numarası. Bir de bana tamir edilen malzeme veya parçanın garanti süresinin ne kadar olduğunu söyleyebilir misiniz?.

 • Toshiba Temsilcisi12 Temmuz 2015

  Sayın Atalay BEKTAŞ, Servis kayıtlarınızı kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait seri numarasını veya form numarasını iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön