Toshiba Televizyon 15.04.2016 Tarihinden Beri Tamir Edilmesi Bekleniyor.

Metin K. |

Kocaeli Media Markt'tan 09.07.2015 tarihinde satın aldığım Toshiba 46bl71** model No. 'lu televizyon sesi olmadığı için yetkili servis tarafından 15.04.2016 tarihinde teslim alındı. Aradan 34 gün geçmesine rağmen hala yapılamadı. Servisle konuştuğumda henüz parça gelmediği söyleniyor. Yetkili servis sorun için sizinle irtibata geçtiğini mail attığını v. B söylüyor ancak tarafınızdan dönüş olmamış. Daha önce bu kanaldan şikayetimi bildirdim form numarası istendi. Aşağıda cihaza ait tüm bilgileri veriyorum lütfen artık ilgilenin.
Yetkili servis: Anıt elektronik turizm inşaat San. Ve tic. Ltd. Şti.
Form No.: G4 p8*********
müşteri No.: 4552**********
cihaz Seri No.: c47********k1 Model No.: 46bl7******.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin K.
  21 Haziran
  17:02

  23 mayısta, kısa süre içerisinde tarafımla iletişime geçecektiniz. 1 ay oldu bekliyorum hala... .

 • Metin K.
  26 Mayıs
  21:06

  Yetkili servis defalarca tarafınıza mail çektiğini ancak dönüş olmadığını beyan ediyor. Ya parçayı göndermeniz ya da iade/değişim için yazmanız gerekiyormuş. Cihazı alalı birbuçuk ay oldu hala bekletiyorsunuz. Marka anlayışınız, müşteri anlayışınız bumu sizin? Bu kadar aciz misiniz? Toshiba markasının bir daha da hiçbir ürününün yanına bile yaklaşmam.

 • 23 Mayıs
  08:39

  Sayın Müşterimiz,

  Seri numaranız ile formunuzu kontrol ettiğimizde cihazınızın parça beklediği görülmektedir. Konuyu ilgili birime aktardık kısa süre içerisinde tarafınızla iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı