Toshiba Teknik Servis Tamirat Yapamıyor!

Reyhan A. |

18h00945 seri numaralı Toshiba 504333 TV 2015 Eylül ayından bu yana teknik servise gidip geliyor. Şuan serviste, çok masum bir şey öğrenmek istedim 3. gidişinde, kim ne yaptı, üzerinde ne değişti bilmek istedim. İlk servisten bu yana Kocaeli yetkili servisi Anıt Elektronik ve İstanbul merkez servis TV açıp kapatıyor, kimsenin birbirinden haberi yok. Biri fan takıyor, diğeri çıkarıyor. Ne çağrı merkezi, ne Kocaeli yetkili servisi ne de merkez servis buna cevap veremiyor. Sıradan bir TV tamircisine götürsem, tamirden sonra abi ne yaptın dediğimde anlatır yaptığı işlemleri. Bundan sonra bu TV den bir performans beklemek hata olur. İadesini talep ediyorum. Bunun için bile bir muhatap bulamıyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reyhan A.
  11 Aralık
  16:14

  Bu görüşmede artık sinirlerime hakim olamadım, sesimi yükselttim (hatta bağırdım bunun için üzgünüm) kendinden bihaber firmanın, haddini bilmez çağrı merkezi personeli telefonu yüzüme kapattı. Birkaç saat sonra çağrı merkezinden başka biri arayarak istediğim teknik servis raporunu mail olarak gönderdikleri söyledi. Rapor niyetine gönderdikleri mailde 2 servis başvuru formu bir de teslim formu bulunuyordu. TNB ye rağmen Toshiba'nın Türkiye’de hala satılabiliyor olmasına şaşırmamak mümkün değil. Artık Toshiba dan bir beklentim olduğu için yazmıyorum sadece yaşadıklarımı insanlar bilsin istiyorum...

 • Reyhan A.
  11 Aralık
  15:37

  Dün çağrılarıma istinaden geri dönüldü. Yaklaşık bir hafta önce ne yapıldığını bilmediğim ve kimsenin rapor edemediği bir şekilde TV bana teslim edilmişti. Buna rağmen arayan kişi cihazın merkez servislerinde bakımda olduğunu faturası veya garanti belgesini kendilerine ulaştırabilirsem değişim sürecini başlatacakları söyledi.tv nin bende olduğunu söylediğimde değişim sürecini başlatmaları için faturası ile birlikte geri göndermem gerektiğini söyledi. Madem değiştirecektiniz neden cihazı bana gönderdiniz ya da madem ben cihazı size gönderiyorum değişimi onaylanmış olsun. Cihazı gönderinde biz bir düşünelim diye bir şey olabilir mi. Bu nasıl bir mantıktır! Bu nasıl Toshibadır!

 • Reyhan A.
  27 Kasım
  16:23

  Sayın Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı,
  değişim uzmanımız incelemesinde elde ettiği sonuçlar nedir çok merak ediyorum. çünkü teknik servislerinizde neler yapıldığını bilmesi mümkün değil kayıt tutulmuyor. 2 gündür bu kayıtlara ulaşmaya çalışıyorum. Bahsettiğiniz değişim uzmanımız sadece süre olarak 20 iş gününü henüz aşmadığını düşündüğünden değişimi kabul etmediğinizi söylüyor. 3. defadır aynı sorun yüzünden evimden alınıyor bu cihaz. Artık değişim istemiyorum iadesini istiyorum.

 • 27 Kasım
  16:02

  Sayın Reyhan A.,

  18H00945 seri numaralı cihazınızın servis kayıtları kontrol edilmiştir. Değişim uzmanımız incelediğinde cihazınızın değişim hakkının olmadığını tespit etmiştir. Yetkili servis tarafından cihazınız merkez servise göndermiştir. Kontrolleri sonrasında bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Reyhan A.
  27 Kasım
  15:57

  Çağrı merkezleri de bu otomatik mesaj gibi, kayıt edilmiş bir metinleri var onu tekrarlayıp duruyorlar ve hiçbir şey yapmaya yetkili olmayan en yetili benim diyen insanlarla dolu.

 • 27 Kasım
  15:12

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetiniz ulaşmıştır, En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı