01 Haziran 2015

Toshiba Teknik Servis Tam Bir Fiyasko!

Satın almış olduğum z830-11f ultrabook'um aşırı ısınma ve bataryanın çabuk bitmesi nedeniyle servise gönderdim. Garantili ürünüm internetten sorgulattığım da "19.05.2015 tarihinde, Call Center tarafından sisteme kaydı yapılan f5j05d0017 form numaralı ürününüzün şu anki durumu:

Ürünün ücretli onarımı için fiyat teklifi iletilmiştir. " uyarı mesajı geliyor. Beni hiç kimse aramadı aksine ben defalarca aramama rağmen her seferinde destek birimine iletiyoruz diyerek beni mağdur ettiler. Aradan 13 gün geçmesine rağmen cihazımın akıbetini öğrenemiyorum. Garantili ürünü ücret çıkarmalarını ise hiç anlamıyorum. Büyük firma diye dünyanın parasını ödedim ama teknik servis fiyasko.

Deniz 411 Okunma

Cevaplar

  • Deniz22 Temmuz 2015

    Şikayetim devam ediyor ve bütün şikayet forumalarına yazmaya devam edeceğim. Ürün bir aya yakın serviste bekletildikten sonra hiçbir bilgi verilmeden tarafıma geri gönderildi.

  • Toshiba Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz hala devam ediyor mu? Devam etmiyor ise şikayetinizi kaldırmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön