Toshiba Teknik Destek Sattığı Ürünü Tanımıyor!

Mert Z. |

Laptop'a RAM alıp takmak istiyorum başka marka laptop var ona taktım müşteri hizmetlerini arayarak sordum anakart modelini ve max. ne kadar RAM desteği sağladığını ne almam gerektiğini her şeyi söylüyorlar Toshiba'ya soruyorum o bilgi elimizde mevcut değil ben şu an 8 gb olarak görmekteyim anakart modeli söyleyin diyorum onda bilmiyorlar arkadaş.

Bu PC seri numarası söylendiği zaman ne parça var içinde özellikleri nedir sistemde gözükmeli en kalitesiz dedikleri Casper PC'de adam içindeki RAM'ın markası modelini anakartın seri numarasını bile söylüyor siz neden bunu yapamıyorsunuz sürekli servise gelmesi lazım servise gelmesi lazım çocuk oyuncağımı bu iş hiçbir destek yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  10:50

  Sayın Mert Zehir,

  Uzmanlarımızın yoğunluğundan kaynaklı bir durum yaşanmıştır. Uzmanlarımıza aciliyet bildirilmiştir. En kısa sürede arama gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Mert Z.
  23 Ağustos
  02:05

  Yalancısınız siz işte gerçek yüzünüz ortaya çıktı bu kadar mı sizin malınızın değeri bu kadar mı müşteriye verdiğiniz değer yazık çok yazık 2.750 TL verdiğim güne yazık siz kandırın böyle milleti sonra HDD ile kandırın milleti düşersiniz kampanya yaparsınız daha çok ararsınız böyle musterileri

 • Mert Z.
  21 Ağustos
  00:13

  Gün bitti geri dönüş sağlanmadı AA doğru sizde gün kavramı çok değişiktir. Birde insanları kandırmaya mı başladınız sus dercesine arayacağız işte hesabı çok iyi öğreniyoruz.

 • 20 Ağustos
  08:53

  Sayın Mert Zehir,

  Sakin olmanızı rica ederiz. Tabi ki de şikayetinizi kaldırıp kaldırmamak sizin kararınızdır. Gün içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Mert Z.
  20 Ağustos
  00:02

  Hayır kaldırmayacağım bana ulaşsanız bile artık gözümden düştünüz dediğim gibi bundan sonra toshıba lafını bir arkadaş çevremde geçirtirim ne de gördüğüm bir forum sitesinde aktif forumlarda bu kötü deneyimlerini herkes ile paylaşacağım ben yandım eller yanmasın! Herkes görsün bu şikayet kalkmayacak!

 • 19 Ağustos
  20:35

  Sayın Mert Z. ,

  1D050011R seri numaralı cihazınızın servis kayıtları ve şikayetiniz incelenmiştir. Teknik destek uzmanımız sizinle yarın iletişime geçerek yardımcı olacaktır.

  Şikayetinizi kaldırmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Mert Z.
  17 Ağustos
  21:25

  Cevap bekliyorum inşallah adam akıllı bir şekilde açıklama yaparsanız kesinlikle çevremdekilere bir daha Toshiba önermem elimde 3 tane HDD 2 tane Toshiba laptop usbleri saymıyorum bile bir daha yaklaşmam bile bunu size gerçekten söylüyorum gerek forumlar gerek gerçek hayat yaşadığım sorunları sürekli bildireceğim. Artık 20liralık USB belleğiniz bile uzak dursun

 • 17 Ağustos
  20:25

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetiniz ulaşmıştır, En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı