Toshiba Servisi Haksız Yere Ücret Kesintisi Yapıyor.

Veysel K. |

Bilgisayar çalışırken açılmaz hale geldi ve servise götürdükten sonra sıvı teması olmamasına rağmen sıvı teması var deyip ücret istediler. 350 TL ana kart değişim ücreti kabul edip yaptırdık teslim almaya gittiğimde ana kartın onarıldığını söylediler. Siz şu dökülmüş ana kartı hem de tamir ediyorsunuz ya nerede görülmüş böyle bir olay amaç şu dökülmüş deyip 350 TL'yi almak müşteri itiraz edemesin birde deyip ücreti ödememize rağmen değiştirmeyip tamir yaptık diyorsunuz bana bir söyler misiniz siz insanlarla dalgamı geçiyorsunuz. Dünyanın neresinde görülmüş tamir edilmiş bir şeye 350 TL ödendiği. Bizde girelim o ise Bakırköy Toshiba.

Etiketler :

Ana Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  16:13

  Sayın Veysel Kıraç,

  1E341195S seri numaralı cihazınızın servis kayıtları kontrol edilmiştir. Cihazın işlemleri yetkili servisimizde yapılmıştır. Yetkili servisimize sorgulatma yapılacaktır. Fakat cihazın kontrol edilmesi ve sağlıklı bilgi verebilmemiz adına merkez servisimize gelmesi gerekmektedir.

  Üsküdar da bulunan servisimize elden teslim edebilir veya www.toshibatr.com/destek adresinden servis kaydı açarak kargo ile göndermenizi rica ederim.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • 24 Ağustos
  10:23

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetiniz ulaşmıştır, En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı