Toshiba Servis Sorumsuzluğu!

Göksel A. |

8 aydır sorun yaşadığım, toplamda 4 sefer servise gönderdiğim bilgisayarım mavi ekran probleminden dolayı artık kullanılamaz hale geldi.
İlk sefer anakartın değiştiği söylendi cihaz elime geçtikten 21 gün sonra mavi ekran hatası yaşadım.
2. seferde kullanıcı hatasından dolayı (!) yazılımsal hata olduğu, format atıldıktan sonra düzeleceği söylendi ve 50 TL talep edildi.

Ürün elime geçtikten 3 gün sonra tekrar mavi ekran hatası yaşadım.
3. seferde, 2. seferde söylenenin aynısı söylendi ve uygulandı. Ürünü çalıştırdıktan 10 dakika sonra mavi ekran.
4. seferde ekran kartının ve fanın değiştiği söylendi ve 1 hafta sonra mavi ekran hatası aldım. Yarın ilk işim tüketici haklarına gitmek.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel A.
  19 Kasım
  12:53

  Cihazı tekrar sizin servisinize gönderip sinir krizi geçirmektense, cihazı parçalayıp kurtulmak daha cazip geliyor. Hakkınızda yüzlerce şikayet var ve umrunuzda değil. Sizi Toshiba'nın ana merkezinede şikayet ediyorum an itibariyle. Ya benim sorunumu çözeceksiniz ya da şikayet edebildiğim her yere hiç üşenmeden defalarca kez sizi şikayet edeceğim!

 • Göksel A.
  19 Kasım
  12:42

  Çok güzel kontrol edip değerlendirdiniz sayın Toshiba. 4225 TL masraf çıkarttınız sadece ekran kartı arızalı olan cihaza. mxm tipi (çıkartılıp takılabilen) ekran kartları bazı yurtdışı sitelerde 250-300 dolar fiyata satılıyor. Sizde HDD ve Ramlere kadar değişmesi gerektiğini söylüyorsunuz. Mükemmel bir servis hizmeti tebrik ederim.

 • 02 Temmuz
  17:37

  Sayın Göksel AKGÜL,

  Servis kayıtlarınızı kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait seri numarasını iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Göksel A.
  13 Haziran
  07:10

  5. sefer mavi ekran probleminden cihazımı servise göndermek zorunda kaldım. Cihazda herhangi bir arıza olmadığı söylendi. Gırgır şamata olsun diye mi gönderiyorum ben cihazımı servise Toshiba? Sorun olmasa neden göndereyim? Benimle birlikte onlarca insan mağdur!

 • Göksel A.
  13 Haziran
  07:07

  Aradan günler geçmesine rağmen kimse dönüş yapmadı. Dünya markası (!) Toshiba, müşteri memnuniyetinin berbatlığıyla birlikte kalitesini belli ediyor.