Toshiba Servis Hizmetinden Memnun Değilim!

Feyza T. |

10.05.14 tarihinde Optimum AVM Media Markt'tan Toshiba satellite c55marka laptop aldım. Yaşadığım sorunları kısaca anlatacağım. Speaker için servise gönderdim. Altunizade KOSSH Servisten geldiğinde USB port ve ekran bozuktu! Sonra tekrar gönderdim. Wın 7 kurdum diye 50 TL ücret istediler. Ayrıca geldiğinde PC'nin arka kapağını açık bırakarak vidasını takmışlardı ve sistem açık şekilde gelmişti.

Tekrar gönderdim sitelerinden takip ederken bir şey dikkatimi çekti:arızaya"klavye tırnağı yerinden atmış" yazıyordu. Olmayan bir şeydi bu ve PC geldiğinde klavye tırnağı gerçekten çıkmıştı. Böyle kalitesiz servis görmedim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Feyza T.
  19 Temmuz
  21:22

  Ben eski bir Toshiba kullanıcısıyım bana çevrem alma dediği halde aldım bu bilgisayarı. Güvenim Boşa çıktı. Bilgisayar dan beklediğim Performansı alamıyorum, servise defalarca gitti. Arızası olan kısımlar haricinde ekstra arıza ile geri geldi. Koşal servis çok kötü gerçekten. Bu bilgisayar değişmeden bu şikayeti kaldırmayacağım ayrıca Japonya da ki ana bayii ile bağlantıya geçtim ve oradan haber bekliyorum üzgünüm. Seri No..: 1e084183s

 • 19 Temmuz
  14:25

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetiniz hala devam ediyor ise; Servis kayıtlarınızı kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait seri numarasını veya form numarasını iletmenizi, devam etmiyor ise şikayetinizi kaldırmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı