Toshiba Laptop Giderilmeyen Arıza!

Birkan E. |

Tam 3 defa aynı görüldü ama bir türlü giderilmedi. Bu yüzden 4.ye servise yolladım. Bu yeni laptop. Sorun harddisk çalışma oranının yeni ve boş bir bilgisayarda tek bir tarayıcıdan sekme açtığımızda bile %100 ulaşması, işlem yapmadan %50lerde çalışmasıdır. Bu nedenle kasma ve donmalar gerçekleşiyor. Ancak ilkinde sorun yok diğer ikisinde arıza giderildi yazıp hiçbir işlem yapılmamış. Aradığımda da işlem yapılmadığı sorun olmadığı söylendi. Resmen yarım dönemimi çöpe attım bu Toshiba laptopu yüzünden! Artık kesinlikle iade istiyorum ve bu amaçla gönderdim laptopu. Böyle sorumsuz bir teknik servis ve sorumsuz bir çağrı merkezi görmedim. Ayrıca laptopu 18 TL'ye yollayıp 8 TL'ye geri alıyorum! Komedi!

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birkan E.
  21 Ocak
  16:11

  Keşke buradaki saygınlığınızı ve hassasiyetinizi teknik servisinizdede gösterseydiniz. Buradaki ilginiz için teşekkür ediyorum.

 • 21 Ocak
  09:37

  Sayın Müşterimiz,

  6F197000C seri numaralı cihazınızın servis kayıtları kontrol edilmiştir. Cihazınızın son servis kaydında detaylı kontrolleri sağlanmış ve donanımsal bir sorun görünmemiştir. Cihazınızda bir sorun olmadığı için herhangi bir işlem de sağlayamıyoruz. Sorun olsa zaten garanti kapsamında olduğu için işlem yapılabilir.

  Cihazınızın değişim veya iade hakkı bulunmamaktadır. Ayrıca çağrı merkezi ile ilgili şikayetiniz kalite departmanımıza iletilmiştir. Görüşme kayıtlarınız dinlenerek gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Birkan E.
  20 Ocak
  11:23

  Hala dönüş sağlanmadı!

 • Birkan E.
  18 Ocak
  20:09

  Bugün 20 defa aradım ikisinde ulaştım. Benim laptopumun onlara gelmediğini söylediler. Halbuki yurtiçi kargosu teslim ettiğine dair belge verdi bana! Ve şu an o belge ile arıyorum ancak servis saatleri dışındayız diyor! Zaten 6 dan beri açan olmadı şu an böyle bir şey diyor şaka gibisiniz gerçekten! 3 ay öncesi aldığım laptopun kutusunda 7/24 destek hattı diyor peki ya nerede bu hat!

 • 18 Ocak
  17:25

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetiniz ulaşmıştır, En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı