Toshiba Laptop Daha Hasarlı Halde Geldi!

Rıdvan K. |

Toshiba laptopum var bazı sorunlardan dolayı servise gönderdim. Servis bana ana kartında ve klavyede sorun olduğunu değişimin gerektiğini söyledi. Kabul ettim 437 TL ödedim yapılması için. Bir ay bekledim sonunda laptopum yapıldı ve gönderildi.

Laptop hasarlı geldi adaptör kablosunda yırtılma, laptopun altında silikon masa tutucuları yerinde yok ve en önemlisi HDD bozulmuş. Şikayet kaydı oluşturdum dönüş yapılmadı. Telefon ile aradım canlı destek ile bağlandım ilgilenen olmadı en sonunda tekrar tel. ile görüştüm PC gönderin inceleyelim dediler gönderdim iki hafta sonra tekrar geldi hiçbir işlem yapılmamış. Hem zamanımı çaldılar hem beni mağdur ettiler.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıdvan K.
  01 Eylül
  10:51

  Ödemeyi kendim yaptım kredi kartından ilk başta bana denilen ücret 246 TL idi. Ödemeyi kabul ettim dönüş yapanlar 437 TL olduğunu söyledi. Bilgiler hatalı değil kendi kredi kartımdan ödeme yaptım. Berbat bir sisteminiz var.

 • Rıdvan K.
  01 Eylül
  10:48

  Size göre zaten kayıt yok böyle bir işlem yok anca müşterileri uğraştırıp mağdur edin ben çevremden en az 6-7 kişiye tosh PC aldırdım çok pişman oldum.

 • 31 Ağustos
  17:45

  Sayın Rıdvan Kavaklı,

  Cevap vermediğinizden dolayı şikayet kaydınız kapatılmıştır. Şikayetinizi kaldırmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • 24 Ağustos
  10:38

  Sayın Rıdvan Kavaklı,

  5b277141k seri numaralı cihazınızın servis kayıtları kontrol edilmiştir. Belirtmiş olduğunuz gibi 437 TL lik bir işlem yapılmamış olarak görünmektedir. Seri numarası hatalı olabilir mi? veya ödeme kime yapıldı bilgi verebilir misiniz?

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Rıdvan K.
  20 Ağustos
  19:44

  5b277141k seri numara

 • 18 Ağustos
  13:28

  Sayın Rıdvan Kavaklı,

  Servis kayıtlarınızı kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait seri numarasını veya form numarasını iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı