Toshiba Laptop Arızalı Olması Garantiye Gitmesine Rağmen Hep Arızalı Geliyor!

Rüstem E. |

Toshiba Satellite laptopumu ilk aldım bir ay geçmedi, DVD sürücüsü arızalı çıktı. 2 veya 3 kez garantiye göndermeme rağmen aynı arızalı geldi. Sağlam yaptık değiştirdik deyip geri gönderiyorlar. Garanti süresi bitti aynı arıza DVD okumuyor dolu DVD'yi boş gösteriyor, DVD yazmıyor. 2 kez hard disk arızası verdi. Para karşılığı servise göndersem dünya bir para alırsınız.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rüstem E.
  13 Mayıs
  16:19

  Xb082382w seri numaralı Toshiba laptop ilk aldığımda DVD sürücüsü arızalı çıktı garantisi devam ederken 2 kez servise gönderdim. Yapıldı denildi geri geldi ancak garanti Süresi bitti hala arızalı. Şikâyet var.com yazdığım şikayetim Toshiba müşteri şikayet uzmanı yapılmış gönderilmiş diye cevap yazmış. Sorunumu çözmediler cevap tatmin edici değil. Şikayetçiyim.

 • Rüstem E.
  12 Mayıs
  17:04

  Toshiba müşteri şikayetleri uzmanı kayıtlarınızda zaten öyle gözükecek ben aksini iddaa etmedim. Zaten şikayetim tekrar arızalı olarak geldiği yönünde. Cevabınız tatmin edici değil. Klasik cevapları bırakın artık kalitenizi konuşturun

 • 11 Mayıs
  10:25

  Sayın Müşterimiz,

  Form durumlarınız kontrol edildiğinde cihazınız servisimize 2 defa geldiği ve iki form durumuna göre cihazınızın onarılarak tarafınıza gönderildiği görülmektedir.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Rüstem E.
  10 Mayıs
  15:43

  Bu arızaların yanında 2 yıl sonra harddisk arıza yaptı recovery özelliği gitti. Bu ürünü almadan en önce Toshiba'nın çok kaliteli olduğunu hatta Laptop alırsam sağlam olduğu için Toshiba almam gerektiğini düşünmüştüm. Ancak aldığımdan bu yana DVD sürücüsü, hard Disk arızalı, batar ya arızası ve en sonda adaptör arızası daha ben bu markanın neyini seveyim.

 • Rüstem E.
  10 Mayıs
  12:42

  Model stallite l750 seri No.. xb082382w Arıza kayıtlarına bakın.

 • 09 Mayıs
  16:51

  Sayın Müşterimiz,

  Servis kayıtlarınızı kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait seri numarasını veya form numarasını iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı