18 Mart 2014

Toshiba Klima Sesli Çalışıyor Servis Normal Diyor

17 ay önce güvenle aldığım Toshiba klima RAS 13 SKVR-E eylül 2013 sıraları iç ünite fan kısmından bekleme sırasında geceleri cik cik gibi ince bir ses ve sinek vızıltısı şeklinde 15-30 sn değişkenli bir ses geliyordu. Geçicidir diye şikayetimi daha sonra servise ilettim. Servis baktığında normal deyip geçiştirdi ve ısrarlarım sonucu fan kısmına çiçek yağı sürdü, fakat servis sorun olmadığı düşüncesinde.


Ürünün gece sesi rahatsızlık verici seviyede hala devam ediyor. Çıkan sesi bu sever kayıt cihazı ile kaydettim. Toshiba beni mağdur ediyor. Bu ürünü Japon malı diye satıp standart klimalardan fazla fiyat almasını biliyorsunuz ama. Sorunumu bir an önce giderin yoksa yasal işlemleri başlatacağım.

Gökhan 4.148 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan06 Aralık 2014

    Kesinlikle böyle bir şey yoktur. Ses sorunu hala devam etmektedir. Müşteri hizmetleri ilgisiz davranmış 18.03.2014 tarihinde yapmış olduğum şikayetle ilgili 05.12.2014 tarihinde dönüş yapmıştır. Bahse konu şikayetle ilgili servis ya da bilirkişi gönderilmemiştir. Müşteri hizmetleri görüşme ses kaydını paylaşırsa Tüketiciler Alarko ve Toshiba alırken ne kadar dikkatli davranmaları gerektiğini anlayacaktır.

  • Toshiba Klima Temsilcisi05 Aralık 2014

    Toshiba Müşteri Danışma Hattı, müşterimiz Gökhan BARBOROS ile irtibata geçmiştir. Kullanmış olduğu üründe herhangi bir imalat hatası olmadığı belirtilmiştir. Saygılarımızla, TOSHİBA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön