30 Nisan 2013

Toshiba Klima Ses Sorunu!

Yeni aldığım Toshiba klima ( model skv-10e2 ) aşırı derecede sesli çalışmaktaydı şikayetimi servise bildirdim. servis değişmemeye çalıştı, ısrarlarım sonucu değişim aldım fakat yeni gelen ürününde hiçbir farkı yok. gösterdiğim herkes traktörünüz hayırlı olsun diyor. fakat servis hala sorun olmadığı kanaatinde.

Ürünün ses seviyesi 48 desibel iken ben 68 desibel ölçüyorum ses rahatsızlık verici seviyelerde kullanım imkanım yok Toshiba beni mağdur ediyor. bu ürünü sessiz diye satıp standart klimalardan fazla fiyat almasını biliyorsunuz ama. sorunumu bir an önce giderin yoksa yasal işlemleri başlatacağım.

Semih 1.124 Okunma

Cevaplar

  • Semih21 Eylül 2015

    Zar zor iade aldık bu yüzden teşekkür etmiyorum. o normal dedikleri ses normalse Daikin klimamı incelesinler. Çalışmıyor sanırlar herhalde. Bu kadar berbat bir çözüm süreci görmedim. Cihazın dış ünite sadece bizi değil çevreyede rahatsızlık veriyordu. Toshiba servisi buna normal diyerek haftalarca oyalamıştı. Ne için teşekkür edeyim. Benim olan parayı bana iade ettikleri için mi?

  • Toshiba Klima Temsilcisi27 Mayıs 2013

    İyi Günler; Semih Meydan adlı müşterimizin www.sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza iletmiş olduğu ürün şikayeti ilgili birimler tarafından incelenmiştir. Yetkili servsi hizmet verilmiş ve klimanın dış ünitesi değiştirilmiştir ancak müşterimiz ses şikayetinin devam ettiğini belirtmiştir. Müşterimizin talebi üzerine, fatura bedeli kendilerine iade edilmiştir. Saygılarımızla, Toshiba Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön