28 Ocak 2014

Toshiba Hediye Ürünümü Gönderilmedi

Yaklaşık 3 ay önce kampanya dahilinde Toshiba'dan bilgisayar aldım. Bilgisayarı aldığım mağaza firmanın mail adresine fatura bilgilerini göndermem istenildi ilk deneme olumsuz olsa da bir şekilde maili mi firmaya yolladım kabul ettirdim.

İki hafta içinde gönderileceği söylendi ve ben bu iki hafta sonrasında her hafta firmanın müşteri hizmetleri numarasını aradım ama bir türlü sonuç alamadım. Sonuçta ben sadece bilgisayar almak için gittim ve böyle bir kampanya varmış ve bu maillerle uğraştırdılar.

Harddisk gelecek diye haftalardır bekliyorum Toshiba gibi firmaya yakışmadı ve bu şikayetin devamını firmanın resmi sayfasına şikayette bulunacağım.

Soner 131 Okunma

Cevaplar

  • Soner 31 Ocak 2014

    1.çözüm diye bir şey olmadı ve olmayacak gibi 2.yöntem oyalama taktiği bir nevi 3.firmanın ürettiği herhangi bir çözümü olmadı hala bekliyorum 4.toshiba ürünlerini beğeniyordum ama bundan sonra bir daha alır mıyım bilmiyorum zaman gösterecek en azından dengi firma çok var not: son olarak firmanın asıl uluslararası sitesine şikayetimi bildirmeyi düşünüyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön