03 Mayıs 2016

Toshiba Ekrandaki Siyah Leke!

Adana Teknosa'dan Toshiba dizüstü bilgisayar aldım 2 sefer klavye sorunundan dolayı Teknosa tarafından Toshiba servisine gönderildi ve kerhen Toshiba servisi tarafından zorla yapılıp gönderildi. Birkaç günden beride ekrandaki siyah bir leke yüzünden Teknosa tarafından gene servise gönderildi ama hiçbir yerinde bir çizik bile olmayan labtobun kullanıcı hatasından dolayı leke oluştuğu ve 264 TL servis ücreti istendi. Toshiba yetkilileri Adana'da bir laf vardır bir kereden bir şey olmaz diye o bilgisayarı kırarım sana gene o parayı yedirmem. Toshiba markayı bundan sonra evime de sokmam herkese yaptığınızı anlatırım.

Tansel 287 Okunma

Cevaplar

  • Toshiba Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Sayın Müşterimiz, Ekranda baskı sonucu mürekkep kayma hatası tespit edildiğinden bu hata kullanıcı kaynaklı olup garanti sürecini kapsamamaktadır. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

  • Tansel04 Mayıs 2016

    Adana Teknosa'dan 5e167709p seri No.lu Toshiba dizüstü bilgisayar aldım 2 sefer klavye sorunundan dolayı Teknosa tarafından Toshiba servisine gönderildi ve kerhen Toshiba servisi tarafından zorla yapılıp gönderildi. Birkaç günden beride ekrandaki siyah bir leke yüzünden Teknosa tarafından gene servise gönderildi ama hiçbir yerinde bir çizik bile olmayan labtobun kullanıcı hatasından dolayı leke oluştuğu ve 264 TL servis ücreti istendi. Toshiba yetkilileri Adana'da bir laf vardır bir kereden bir şey olmaz diye o bilgisayarı kırarım sana gene o parayı yedirmem. Toshiba markayı bundan sonra evime de sokmam herkese yaptığınızı anlatırım.

  • Toshiba Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Sayın Müşterimiz, Cihazın seri numarasını rica ederiz. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön