Toshiba Ekrandaki Siyah Leke!

Tansel K. |

Adana Teknosa'dan Toshiba dizüstü bilgisayar aldım 2 sefer klavye sorunundan dolayı Teknosa tarafından Toshiba servisine gönderildi ve kerhen Toshiba servisi tarafından zorla yapılıp gönderildi. Birkaç günden beride ekrandaki siyah bir leke yüzünden Teknosa tarafından gene servise gönderildi ama hiçbir yerinde bir çizik bile olmayan labtobun kullanıcı hatasından dolayı leke oluştuğu ve 264 TL servis ücreti istendi. Toshiba yetkilileri Adana'da bir laf vardır bir kereden bir şey olmaz diye o bilgisayarı kırarım sana gene o parayı yedirmem. Toshiba markayı bundan sonra evime de sokmam herkese yaptığınızı anlatırım.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  11:19

  Sayın Müşterimiz,

  Ekranda baskı sonucu mürekkep kayma hatası tespit edildiğinden bu hata kullanıcı kaynaklı olup garanti sürecini kapsamamaktadır.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Tansel K.
  04 Mayıs
  09:32

  Adana Teknosa'dan 5e167709p seri No.lu Toshiba dizüstü bilgisayar aldım 2 sefer klavye sorunundan dolayı Teknosa tarafından Toshiba servisine gönderildi ve kerhen Toshiba servisi tarafından zorla yapılıp gönderildi. Birkaç günden beride ekrandaki siyah bir leke yüzünden Teknosa tarafından gene servise gönderildi ama hiçbir yerinde bir çizik bile olmayan labtobun kullanıcı hatasından dolayı leke oluştuğu ve 264 TL servis ücreti istendi. Toshiba yetkilileri Adana'da bir laf vardır bir kereden bir şey olmaz diye o bilgisayarı kırarım sana gene o parayı yedirmem. Toshiba markayı bundan sonra evime de sokmam herkese yaptığınızı anlatırım.

 • 03 Mayıs
  09:03

  Sayın Müşterimiz,

  Cihazın seri numarasını rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı