07 Eylül 2013

Toshiba Bilgisayarımın Bataryası Kısa Sürede Bitiyor!

Toshiba servisi laptopun pilinin değişmesi gerektiğini, ellerinde pil olmadığını, yeni pillerin Ağustos sonu gelir, dendi. Konuyu şikayet edince pil 3 gün içinde değişti ve pile 112.64 TL ödedim. Son bir aydır sistem pil yetersizliği sinyali verince, uyarıyı takip edip monitörden pilin zayıf olduğunu gördüm.

0 212 340*** numaralı telefonu arayınca bana pilin garantisi bir yıl olduğunu ve yeni pil için 227.18 TL ödemem gerektiği söylendi. Toshiba marka pilin 12.5 ayda bitmesini kabul etmiyorum. Pil yokken beni susturmak için kullanılmış pil taktıklarını düşünüyorum. Pil değişince durumunu monitörde niye göstermediler? Pilin Gümrük bilgilerini istiyorum.

Ramazan 329 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan16 Eylül 2013

    Toshiba pile ait bilgileri e postama yollama sözü verdi ama bir haftadır yollamadı... Laptopu yeni Toshiba ile değiştiriyordum ki bu olay çıktı. Bir daha Toshiba alır mıyım? Tabiki Hayırrrr...

  • Ramazan09 Eylül 2013

    Bu sabah 0 212 340*** numaralı Toshiba'nın telefonu aradım. Şu anda cihazda olan pilin gümrükten ne zaman çekildiğini, neden şahsıma geçen yıl pil yok dendiği halde şikayetim üzerine 3 günde pil bulunduğunu yazılı olarak bildirilmesini istedim. Telefondaki görevli bu bilgiyi yazılı olarak veremeyiz, dedi. Bu cevap aklıma daha da kuşku yaratan sorular getirdi. Sonuçta Toshiba sorunu çözmüyor ve de ürününün arkasında durmuyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön