21 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10461602

Toshiba Bilgisayar Kırık Şekilde Geri Geldi

Toshiba bilgisayarımı 1 ay kadar önce servise gönderdim onarılması için ancak kırık bir şekilde geri geldi. Tekrar servise gönderdiğimde 750 lira onarım ücreti talep ettiler bilgisayarımın serviste kırıldığını hatırlatınca “sizin yapmadığınızı nereden bilelim? ” diyecek kadar çirkinleştiler. Kendilerine kamera kayıtlarını incelemelerini önerdim. İncelemiş olacaklar ki ücretten vazgeçtiler onaracaklarını söylediler bilgisayarımı kırdılar ömrünü kısalttılar bilgisayarım geri geldikten kısa bir süre sonra tamamen çöp olabilir. Bu firmanın 3. şahıs poliçesi yok mu? Kendi hataları telafi etmeyerek yeni aldığım bilgisayarı iki ay sonra çöpe atıp yenisini almamı bekliyorlar! Üzerine “telefonda işinize gelirse. ” diye konuşarak yüzüme kapatmaları da cabası! Tüketici Mahkemelerine taşıyacağım mağduriyetimi.

Sevinç Sevinç 1.274 Okunma

Cevaplar

  • Sevinç24 Mayıs 2018

    Toshiba yetkili servise bilgisayarımın yazılımsal sorununun çözülmesi için bilgisayarımı gönderdim yazılımsal sorun çözüldü fakat kırık olarak geri geldi! Bilgisayarımı kırdıkları için yenisiyle değişimini yapmaları gerekiyor fakat yapmıyorlar beni mağdur ettiler servise gönderdiğime pişmanım! Hatalarını telafi etmiyorlar! Toshiba bilgisayar alırsanız en ufak bir arızada paranızda bilgisayarınızda çöpe gider!

  • Sevinç20 Mayıs 2018

    Toshiba bilgisayarımı kırdı Aktepe Bilişim! Hatalarını telafi etmiyorlar!

  • Sevinç20 Mayıs 2018

    Müşteriyi geçtim insana saygıları yok hakaret edip suçluyorlar hatalarını telafi etmiyorlar! 1 aydan fazladır mağdurum arayıp ilgilenmiyorlar yüzüme kapattıklarından beri... Bilgisayarımı kırdılar ve 3. Şahıs poliçesi kapsamında yenisiyle değişimini sağlamaları gerekiyor fakat umurlarında değil! Sadece yenisini satana kadar ilgileniyorlar! İltifat edecekseniz telefonlar ulaşılır olur ama sorununuzla asla ilgilenmiyorlar! Baştan atma politikası izliyorlar! Mağdur olmak istemiyorsanız ne Toshiba bilgisayar alın ne de yolunuz Aktepe bilişimle kesişsin! Tabi hakarete uğramaktan zevk duyarsanız o başka...

Ziyaretçi Yorumları