21 Ekim 2015

Toshiba Arıza Kaydı İptali, Kargo Göndermeme.

11 Ekim'de laptopumu servise göndermek için kayıt açtım. Ürünü kargoyla göndermek için Toshiba '3 gün içinde kutu gönderelim mi? ' diye eklemiş. Ben de gönderilsin diye istek attım. 3 gün içinde gelmedi ve ben 4. gün Toshiba'yı aradım. Bana kargoda sıkıntı olduğunu 2 gün içinde geleceğini söylediler, gelmedi. 5. günün akşamı (cuma) kargo şubesine gittim ve kargomun daha yola çıkmadığını söylediler.

Toshiba'yı aradığımda işlemi hızlandıracaklarını söylediler. Bugün yani 20 Ekim'de kargonun yola çıkmamış olduğunu öğrendim ve Toshiba çalışanı bana ilk 3 günde aramadığım için arıza kaydımı iptal ettiklerini, tekrar arıza kaydında bulunmam gerektiğini söyledi. Ben böyle şey görmedim.

Tolga 84 Okunma

Cevaplar

 • Tolga 26 Ekim 2015

  11 Ekim'de kutu isteği yapmıştım. 20 Ekim'de isteğimi iptal edip tekrar kutu istemem için beni mecbur bıraktılar. Böyle bir uygulama olmamasına rağmen. 20 Ekimde mecburen yeni bir kutu istedim ve 24 Ekimde kutuma ulaştım. Sitesinde en geç 3 gün yazmasına rağmen kutu 4. gün, genele baktığımızda 13.gün elime ulaştı. Bulunduğu şehirde Teknosa teknik servisi olmayan kişilerin çile çekmesine sebep olan bir durum. Tam anlamıyla rezalet. Bir Teknosa yetkiliside arayıp herhangi bir özür dilemedi.

 • Tolga 22 Ekim 2015

  Şikayetimi kaldırmıyorum. Benim ürünüm Toshiba. Ben yurtiçi kargoyla çalışmıyorum. Beni ilgilendiren sadece sizsiniz. Sorun çözülmezse Toshiba'nın üreticisine mail atmayı düşünüyorum!. Bugün 12:50 'de telefonda durumu anlattım. Telefondaki çalışan bu 2. kaydımda da kutu gelmezse kaydımın iptal edileceğini, telefondan arayarak kayıt oluşturmam gerektiğini söyledi. Bugün 12. gün ve hala kutu gelmedi. Harikasınız.

 • Toshiba Temsilcisi21 Ekim 2015

  Sayın Tolga Emanet, xd047154s seri numaralı cihazınızın servis kayıtları incelenmiştir. Cihazınızın kaydı 9.gününde kapatılmıştır. Kargo tarafımızdan değil Yurt içi kargo tarafından gönderilmektedir. Gönderilmesi için de çağırmanız gerekmektedir. Şikayet bizimle değil Yurtiçi kargo ile ilgilidir. Sizden ricamız şikayetinizi kaldırarak Yurt içi kargo ile görüşmenizdir. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

 • Toshiba Temsilcisi21 Ekim 2015

  Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ulaşmıştır, En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Toshiba Müşteri Şikayetleri Uzmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön