Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Toroslar Elektrik Dağıtım Toroslar Enerji Aş Erdemli Tırtar Mah. Sürekli Elektrik Kesintisi

Gokhan
19 Haziran 16:24
467

Mersin Tırtar Mahallesi Altınportakal Sitesi'nde oturuyoruz. Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis ve Hatay bölgelerine Toroslar Enerji Dağıtım A.Ş. bakıyor. Her yıl sürekli arıza yaşıyoruz. Bölgede yazın yoğun bir oturum var, malum Akdeniz bölgesinde sıcaklıklar 35-50 derece arasında olduğu için insanlar denize ve yaylalara kaçıyorlar. Fakat bu Toroslar Enerji Dağıtım A.Ş.'yi sürekli arayıp arıza bildiriyoruz. Son 4-5 yıl böyle. Denizde yazlıkta da sorun var, yaylalarımızda Akçatekir'de de sorun var. Vatandaşlar bakım yapılmadığını, yeterli yatırımın bu firma tarafından yapılmadığını söylüyor. Sürekli her yaz sorun olur mu? Buna bir çözüm bulunmalı. CİMER'e yazılıyor, bölgedeki yetkililere bildiriliyor. Çözüm bulunması için. Firma sürekli gelip bakıyoruz diyor. Bakıyorlar, şalter inmiş veya başka sorunlar. Toroslar Enerji A.Ş. yetkilileri lütfen gelip ilgilensinler bu Tırtar bölgesindeki elektrik kesintileri ile ilgili. Bilinmiyor mu yazın bu sorun olduğu? Kıştan bu duruma hazırlık yapılmalı. 4-5 yıldır çözülmeyen sorun - günde 1-2 kez elektrik kesiliyor ve bazen 6-7 saat sürüyor. Trafolarına yatırım, yer altı kablolara yatırım yapılsın. Kalıcı, kesilmeyen elektrik istiyoruz.

19 Haziran 16:27 (Şikayetten 2 dakika sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. Toroslar EDAŞ

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 06.07.2024 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Toroslar Enerjisa Kilis Elektrik Yeni Abonelik

Serpil
06 Temmuz 17:43
62
Benzer Şikayet Yaz