22 Ekim 2016 #6756925

Toroslar Elektrik Dağıtım Sorunları Çözmüyor

10 gün önce aboneliğini aldığım elektriğimi Kilis Şubesi: "100 TL'depozitoyu yatırın, hemen açılır" dediler. Açılmadı. Tekrar Kilis şubesine gittim, "Bizimle alakalı değil, müşteri hizmetlerini ara ", dediler. Aradım. (İyi yanı hemen ulaşıbiliyor.) Tam bilgiler olmayınca sisteme ulaşamadılar.


Bütün evrakları önüme koyup ertesi gün tekrar aradım. "Bugün Cumartesi, pazartesiye kadar açma kapama yapamayız", dediler. Hemen açacakları elektriği 10 gündür açmıyorlar, sorunun ne olduğunu da söyleyen bir eleman yok. (Bahsettiğim elektrik, 10 dakika gitse hayat durur, 10 gündür yok)


Beyefendiler hafta sonu açma işi yapmıyorlarmış. 80'li yıllarda köyümüzde elektrik gittiğinde Tedaş gece bile köye gelir, ilgilenirdi. Şimdi Enerjisa 10 günde şehirdeki elektriği açmıyor. Güya özelleşti. Kanunların bütün açık noktaları ile sadece halkı yanıltıyorlar.

Ali 552 Okunma

Cevaplar

  • Ali27 Ekim 2016

    Öyle değil işte. Depozitoyu yatırdıktan "sen parayı yatır hemen açılır" dediler. Ama 10 gün sonra birisi "186'yı arayıp dosya açtırman gerekli" dedi. Öyle yaptıktan sonra elektiriğim açıldı. Bunu baştan bir Enerjisa çalışanı söyleyemiyor mu? Öyle, numara hatalı, falan filan gibi genel bahaneleri de geçin artık.

  • Toroslar Elektrik Dağıtım Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sn. Ali B., Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir.   Başvurunuzda belirttiğiniz numara hatalı olup, müşteri numarası/sözleşme numarası/tesisat numaranızı ve açık adresinizi bildirmeniz halinde gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.toroslaredas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön